SIKÇA SORULAN SORULAR

Egzotiktatil, profesyonel tur satış ekibi ile misafirlerinin uçak bileti, vize, yurt içi ve yurtdışı otel rezervasyonu gibi tüm seyahat ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bunun yanı sıra Egzotiktatil; Kongre, özel grup turlar, toplantı ve bayi organizasyonları konusunda da hizmet vermektedir.
Yapmayı planladığınız tatilin masraflarını daha aza indirmek için erken rezervasyon yapılır. Özellikle yurtdışı turlarında indirimli veya promosyon bilet avantajlarından faydalanabilmek için erken rezervasyon yapmanızı önermekteyiz.
Yurt dışı paket turlarımızı oluştururken her beklentiye uygun olmasına özen göstermekteyiz. Dolayısıyla otel kategorileri; ekonomik, standart ve deluxe olarak sunulmaktadır. Bütçenize ve tercihinize en uygun oteli seçerek rezervasyonlarınızı gerçekleştirmekteyiz.
Yurtdışı paket turlarımız ‘’kişiye özel’’ ve ‘’grup’’ turları olarak satışa sunulmaktadır. Kişiye Özel turlarımız istediğiniz tarihlerde ve istediğiniz bölgeye uçak, otel ve transferden oluşan münferit paketlerdir. Dolayısıyla kişiye özel turlarımızda extrem bir durum olmadığı sürece acenta tarafından iptali söz konusu olmaz. Grup turlarımızda belli sayıda kişi sayısı oluşmadığında, turun kalkış tarihinden minimum 10 gün önce tur iptal edilir veya isteğe bağlı farklı bir tura yönlendirebilir.
Uçak, tren veya otobüs gibi ulaşım araçlarında rötar söz konusu olduğunda misafirlerimiz telefon ve e- mail yoluyla bilgilendirilir. Ayrıca aktarmalı uçuşlarda söz konusu rötar, bağlantı uçağını etkiliyor ise yeni uçuşa en uygun bağlantı bulunup, misafirimiz bu uçağa yönlendirillir.
Rezervasyon iptali için kayıt ve sözleşme formunda belirtilen kurallar geçerlidir.
Rezervasyon esnasında toplam tutarın %40’lık kısmını ödeyip, kalan kısmı seyahatinizden 10 gün önce kapatabilmektesiniz. Veya anlaşmalı kredi kartları ile en avantajlı taksit seçeneğini tercih edebilirsiniz.
Öncelikle gitmek istediğiniz bölgeyi seçip, size uygun tur programına karar verdikten sonra telefon, e- mail yoluyla veya ofisimize gelerek müşteri temsilcimizle kontakt kurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile birlikte beklentinize en uygun otel ve uçağı seçerek, en uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Telefon ile rezervasyon yaptırabilmek için öncelikle pasaportta geçen şekli ile isim ve soyadlarınızı müşteri temsilcimize iletmelisiniz. Tur ücretini anlaşmalı kredi kartı ile mail order sistemi ile ödeyebilir veya banka havalesi yaparak rezervasyonunuzu konfirme ettirebilirsiniz.
Özellikle uçak bileti değişikliklerinde, bilet kuralları gereği cezası olduğundan son dakikaya bırakılmaması gerekmektedir. Uçak bileti kesildikten sonra yapılan iptal ve değişiklikler çoğu zaman cezaya tabi tutulabilmektedir. Otellerde ise bu kural otel ile anlaşmaya bağlı olarak değişebilmektedir.
Münferit tur ; uçak, otel ve transferden oluşan kişiye özel tur paketleridir. Münferit turlarda sizin seçtiğiniz bölgeye, istediğiniz tarihlerde rezervasyon yapmak mümkündür. Bu turlarımızda kişi sayısı önemli olmayıp, kesin kalkışlı turlardır.
Bireysel seyahatlerde Uçak, otel-havalimanı-otel-havalimanı transferleri ve arzu edilirse bölgede lokal rehberlik hizmeti de sağlanmaktadır.
Yurtdışı seyahate gidecek olan her aile bireyinin en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
Her ülkenin vize prosedürü farklı olduğundan, vize ile ilgili güncel bilgileri web sayfamızdan veya müşteri temsilcimizden alabilmektesiniz.

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73