0 EUR

Varanasi İlaveli Kuzey Hindistan Turu

Delhi’yevarışın ardından otobüsle Jaipur’a (235km,5saat) transfer. Öğleden sonra Jaipurşehir gezisinde Şehir Sarayı, Jntar Mantar gözlemevi, Hawa Mahal “RüzgarSarayı” görülecek yerler arasında. Geceleme Jaipur’da.
 

SabahAmber Kalesi’ne fil sırtında çıkılarak (Fillerin uygun olmaması halinde jeeptemin edilecektir), Sheesh Mahal (Aynalar Sarayı), Jai Mahal gezilecek.Geceleme Jaipur’da.

SabahAgra’ya (265km,5saat) gitmek üzere yola çıkılıyor. Agra gezisinde dünyanın 7harikasından biri olan Taj Mahal ve Agra Kalesi görülecek. Geceleme Agra’da.
**Taj Mahal Cuma günleri kapalıdır**

Delhi’ye(205km,4saat) gitmek üzere hareket ediliyor, varışı takiben Varanasi’ye uçakyolculuğu ile ulaşım. Öğleden sonra Varanasi şehir gezisinde Benaras HinduUniversite’sinden geçerek Baharat Mata Tapınağı’na gidiliyor. Geceleme Varanasi’de.

Sabaherken Ganj Nehri’ndeki tekne turunda kutsal Ganj’da yıkanan ayin yapan insanlarve ölü yakılan merdivenler görülecek. Sonrasında Delhi’ye dönmek üzerehavaalanına transfer. Geceleme Delhi’de.

Eskive Yeni Delhi gezimizde Red Fort(Kızıl Kale), Jama Masjid(Cuma Camii), ChandniChowk(yerel alışveriş merkezi), Mahatma Gandhi ve Jawahar Lal Nehru’nunmezarları, Qutub Minar, India Gate, Başkanlık Konutu, Parlamento Binası,Diplomatik Bölge, Connaught Meydanı görülecek yerler arasında. GecelemeDelhi’de. 

Evedönüş için uluslararası havaalanına transfer.

Kişiye Özel Turlarda, özel depar günleri yoktur, sizin için uygun olan tarih aralığını satış uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Satış uzmanımız talep edilen tarihlerde uçak ve otel müsaitliklerini kontrol ederek en geç “24 saat” içerisinde mutlaka size geri dönüş yapacaktır.

Kişiye Özel Turlarda, fiyatlar; Havayollarının en düşük sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer olması halinde paket programınızda meydana gelecek artışlar fiyatlarımıza yansıtılır ya da en düşük sınıfta yer bulunan farklı tarih önerilir.

Kişiye Özel Turlarda, kategorisi aynı kalmak kaydıyla konaklayacağınız otelin değişmesi özel durumlar (müsaitlik vb.) sebebi ile mümkün olabilmektedir. Bu bilgi siz sayın misafirlerimiz ile paylaşılır.

Kişiye Özel Turlarda, turun hareket edebilmesi için belirli kişi sayısında katılım gerekmemektedir. 

Kişiye Özel Turlarda, programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.  

Kişiye Özel Turlarda, seyahat öncesinde, seyahat evraklarınız (otele giriş belgeleri, uçak bileti, lokal bağlantılar) size teslim edilir. Bu turlarda, Egzotik Tatil’e ait bir havaalanı görevlisi alanda bulunmaz.

Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

Katılacağınız tur ile ilgili vize ihtiyacınız olup olmadığını lütfen satış uzmanımıza danışınız.
 
Katılacağınız tur için talep etmeniz halinde vize alınmasına yardımcı olmamız mümkündür. Ancak acentamız, misafirlerimiz ve büyükelçilikler, konsolosluklar arasında aracıdır. Yetkililerin vize vermemesinden dolayı oluşacak zararlardan acentamız sorumlu değildir. Acentamız vize alınması ile ilgili hiçbir beyan veya tekeffülde bulunmamaktadır ve vize konularında hiçbir garanti vermemektedir. 

Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 

Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11.00 - 12.00 arasıdır. 

Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır.

6gece programda belirtilen veya benzeri otellerde kişi başı konaklama
Bütünotellerde oda-kahvaltı olarak konaklama
Tecrübelişoförlerin kullanıldığı klimalı araçlarda yapılacak tüm taşıma hizmetleri
Tümşehirlerde İngilizce rehberlik hizmeti
Gezilecektüm müze ve ören yer giriş ücretleri
Halengeçerli olan vergiler
Gelişgünü verilecek bir şişe su
GelenekselHint usulü karşılama 
1adet ayakkabı ve çanta torbası
Sürprizhoşçakal hediyesi

Şahsiharcamalar (telefon kullanımı, kuru temizleme, bahşişler, içecekler)
Seyahatsigortası
Uçakbileti
(Delhi/Varanasi/Delhi 200 usd ekonomik kabinde kişi başı)
Programdabelirtilmeyen servis ve yemekler
Vizeücreti
Havaalanıvergileri
Havaalanıve otellerdeki bagaj taşıma ücret ve bahşişleri

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

6 Gece - 7 Gün Konaklama

  • Vize Var
  • Rehber Var
0 EUR

BENZER TATİLLER

DETAYLAR

Şeker Bayramı Hindistan Altın Üçgen

Türk Hava Yolları ile 2 Haziran, 6 Gece- 7 Gün
02 - 08 Haziran

DETAYLAR

Kuzey Hindistan Turu

5 Gece 6 Gün
01 Şubat - 31 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73