0 USD

Uçaksız Bali Turu

Denpasar’a varış, Rehberimiz tarafından karşılanma ve otelinize transfer nüfusunun yüzde doksanının Hindu olduğu bu adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için deniz ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme Bali’de.
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Kintamani-Volkan turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08.30 lobiden hareketle, önce Bali' nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan Barong Dansı izlenmeye gidilir. Daha sonra dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gezilir. Buradan Kintamani bölgesine doğru devam edilir.Yol boyunca Batık-Ağaç oymacılığı,resim sanatlarının geliştiği köyler gezilir, atölyelere insanların nasıl çalıştığı görülür, istenirse hediyelik eşya alışverişi yapılır. Kintamani bölgesine varıldığında yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeği alınır. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı ziyaret edilir. Daha sonra Bali' nin dünyaca ünlü Pirinç Terasları görmeye gidilir. Son olarak içinde halen yaşanan Bali Köy Evi ziyaret edilir ve otele dönülür. Takriben 10 saat süren bir turdur. Geceleme Bali’de.

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Yarım günlük bir turdur. Öğleden sonra 14.30’da lobiden hareket edilir. Önce adanın 2.büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağı ziyaret edilir. Daha sonra Bali'nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı ziyaret edilir. Burada gün batımı izlendikten sonra otele dönülür. Geceleme Bali’de.

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. İsteyenler tam günlük Nusa Lembognan Adası turuna katılabilirler.Tam günlük turumuz sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali 'nin yakınındaki Nusa Lembongan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana boat, altı cam tekne gezileri limitsiz olarak hizmettedir. Öğle saatinde barbekü öğle yemeği verilir, şarap ve bira yemekle beraber ücretsizdir. Ada içinde nehir gezisi yapılır, isteyenler özel plajda günlerine devam edebilirler. Akşam otele dönüş ve Geceleme Bali’de.
 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Raftıng-Fil Safari turu.Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle,önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Park’ına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dak.lık fil gezisi yapılır.Tahminen 7 saat süren bir turdur. Geceleme Bali’de.
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman uçağınıza uygun saatte havalimanına transferiniz ve turumuzun sonu 
 

Tarihler OTEL/ODA KONSEPT İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

5*BALİ NUSA DUA HOTEL

Önemli Notlar “Lütfen Okuyunuz”
Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.
Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.
Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.
Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)
Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.
Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.

Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.

Bali’de Seçilen Otelde 5 gece konaklama,
Sabah kahvaltıları,
Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri,
Seyahat sigortası.

Singapur Hava Yolları ile İstanbul-Singapur-Bali-
Singapur-İstanbul Uçuşu,
Yurt Dışına Çıkış Fonu 15,00 TL
Kişisel Harcamalar, Bahşişler Ve Ekstra Turlar
 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

5 Gece - 6 Gün Konaklama

  • Yok
  • Vize Yok
  • Rehber Yok
0 USD

BENZER TATİLLER

DETAYLAR

Bali - Singapur Turu

Singapur Hava Yolları İle 6 Gece - 9 Gün
01 Mart - 30 Ekim

DETAYLAR

Bali - Ubud Turu

Singapur Hava Yolları ile 6 Gece - 8 Gün
01 Mart - 30 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73