0 EUR

Paris Turu

Atatürk Havalimanı Türk Hava Yolları kontuarında uçuş saatinizden 2 saat önce  Bilet ve bagaj işlemleri yaparak seyahatimize başlıyoruz. Türk  havayolları TK 1821 sefer sayılı uçağı ile 07:35 de Paris’e hareket. Yerel saat 10:15 de Paris’e varış. Dileyen misafirlerimiz için ekstra yarım gün panaromik şehir turu. Görülecek yerler arasında, Etoile Meydanı, Zafer Takı, Trecadero ve Chaillot, Champ Elysess, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Clichy Alanı, Opera Binası, Madeleine Kilisesi, Louvre Müzesi, Millet Meclisi Binası (Assamble National), Notre Dame Kilisesi, Concorde  Meydanı, Vendome Meydanı yer almaktadır. Daha sonra dileyen misafirlerimiz extra Seine Nehri gezisine katılabilirler. Ardından otelinize transfer ve Geceleme Paris’te

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz için ekstra  Versailles Sarayı turu. Akşam dileyenler ile ekstra Eiffel + Montmartre turu. Paris’in muhteşem manzarasını izleyebileceğiniz Eiffel Kulesini  ziyaret ettikden sonra Ressamlar tepesi olarak anılan ve Paris’in en yüskek tepesi olan Montmatre Tepesinde ve daha sonra ressamlar mahallesinde gezinize devam ediyorsunuz. Burada yemek için serbest zamanımız olacaktır. Geceleme Paris’te.

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman dileyen misafirlerimiz extra olarak büyülü güzellikteki Disneyland turuna katılabilirler. Main Street ve 19.YY Amerikan kasabaları,dünya çocuklarından şarkılar,Disney kahramanlarının geçit töreni,Frontierland’da başıbpş bir maden trenine binip maden kuyularından ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız. Daha sonra teknelerinize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanlarını izleyeceksiniz. Dileyenler zaman makinesi ile zamanda yolculuk veya yıldız savaşlarına bizzat katılacak yada uzay gemisine binerek aya kadar gidebilirler. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Akşam Işıklı Paris turu ve Işıklı Eiffel gösterisini izledikten sonra Lido Show’a gidiyorsunuz. Aperatiflerinizi aldıktan sonra ünlü ahçı Philippe Lacroix ve ekibi tarafından hazırlanan leziz yemekler eşliğinde bu enfes gösteriyi izliyorsunuz. Geceleme Paris’te.

Sabah kahvaltısının  serbest zaman akşam saatlerinde havaalanına transfer. Türk Hava Yolları TK 1828 nolu sefer sayılı uçağı ile saat 18:15 de İstanbul’a hareket. Saat 22:40 da İstanbul’a varış ve  turumuzun sonu.

Henüz yurtdışına çıkmadıysanız gideceğiniz ilk yer Paris olmalı. Eğer Paris Turları sizin için rutin haline geldiyse o halde bizimle gitmelisiniz. Evet programımız aynı olabilir ama size hazırlayacağımız rehber ile Parisi tekrar keşfedeceksiniz. Turla gitmek istemezseniz Paris otelleri, Paris uçak biletleri için size yardımcı olabiliriz. Küçük bir ipucu: Leon De Bruxelles'e gidip midye yemeyi unutmayın.

Tarihler OTEL / ODA KONSEPT İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TEK KİŞİLİK ODA FİYATI ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 3 - 12 YAŞ ÇOCUK 0 - 2 YAŞ ÇOCUK

Önemli Notlar “Lütfen Okuyunuz”
Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.
Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.
Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.
Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)
Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.
Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir. 

Seyahat danışmanlarımızı arayarak Paris, Paris turları, Paris uçak biletleri, Paris otelleri, Paris hava durumu, Paris gece hayatı, Honfleur, Honfleur turları, Honfleur uçak biletleri, Honfleur otelleri, Honfleur hava durumu, Honfleur gece hayatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk  Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul / Paris / İstanbul uçuşları,
Tercih edilen kategorideki  otellerde 3 gece konaklama,
Sabah kahvaltıları,
Alan vergisi 
Zorunlu Seyahat Sigortası

Yurt Dışına Çıkış Fonu 15 TL.
Vize ücreti  125 EURO
Paris ve Disney paketlerinde  03-11 Yaş çocuk 20% dir.
0-2 Yaş arası bebek 50  euro
Disneyland Park Giriş Ücretleri  

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

3 Gece - 4 Gün Konaklama

  • Türk Hava Yolları
  • Vize Var
  • Rehber Yok
0 EUR

BENZER TATİLLER

FIRSAT TURU
DETAYLAR

Paris Turu

Atlas Global Hava Yolları ile 04, 22 Nisan, 27 Haziran, 11, 25 Temmuz, 22, 30 Ağustos, 03, 17 Ekim 3 Gece - 4 Gün
04 Nisan - 17 Ekim

DETAYLAR

Normandiya - Paris Turu

Pegasus Hava Yolları ile Her Perşembe Hareket 3 Gece - 4 Gün
01 Şubat - 31 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73