0 USD

Koh Samui Turu

(3)

Atatürk Havalimanı, Singapur Hava Yolları kontuarında uçuş saatinizden üç saat önce bilet ve bagaj işlemleri yaparak seyahatimize başlıyoruz. Singapur Hava Yolları nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25’de Singapur a hareket.Uçuşumuz yaklaşık 9 saat 15 dakika sürecektir. Akşam yemeği ve geceleme uçakta.

Sabah saat 05.55’de Singapur a varışı takiben Singapur Hava Yollarının SQ 5062 sefer sayılı uçuş ile saat 07.55’de Koh Samui ye hareket. Yerel saatle 08.45’de Koh Samui ye varış. Pasaport bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından karşılanma ve özel aracımızla adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer yerleşme ve serbest zaman.  Geceleme Kohsamui’de.
 

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu. Gerçekleştirilecek yarim günlük ada turunuzda ilk durağınız Chaweng Beach in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz Ladd Koh. Daha sonra ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz. 30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi yerel halk için önem arz eden meditasyon yaparken oturur pozisyonda olan Loung Por Daeng in anısına yapılmış Wat Kunaram ve çevreye kuşbakışı bakmanıza olanak sağlayan tepe üzerinde bulunan Büyük Buddha heykeli turunuz esnasında görülecek yerlerdir. Geceleme Kohsamui’de.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Dağ Safarisi Turu. 250 km2 lik bir ada olan Samui nin dörtte ucu Hindistan Cevizi ve meyve ağaçları ile örtülü ormanlarla kaplıdır. Sabah kahvaltıdan sonra otelinizden 4x4 lerle hareket ederek ilk durağınız olan Chaweng gözlem noktasına daha sonra da Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarına varıyoruz. Eğitimli maymunların ağaçlardan nasıl Hindistan cevizi topladıklarına şahit olduktan sonra 650 metre ile Samui nin en yüksek noktasında bulunan Tar Nim Şelalesine çıkıyoruz. Burada 15 dakika Fil üzerinde gezinti imkânı. Tastan oyma heykellerin bulunduğu Büyülü bahçe ve kauçuk üretim çiftliği turumuzun diğer durakları arasında. Gözlemleme tepesinde alınacak öğle yemeğinin ardından gün batımının muhteşem manzarasını seyredebileceğiniz Büyük Buda heykelinin ziyareti ve otelinize donuş ve geceleme  Kohsamui’de.
 

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu. Koh Samui’nin 70 km kuzeyinde bulunan bir dalış cenneti olarak bilinen Koh Nang Yua’ a gitmek için otelinizden erken saatte hareket. Bophut Koyu’ndan saat 08:30’da hareketle yaklaşık bir bucuk saat suren deniz yolculuğunun ardından kum şeridi ile birbirine bağlı 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’a varış. Tayland körfezinin en iyi görüş netliğine sahip sularında şnorkel ile dalabilir rengârenk tropik balıkları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağınız Koh Tao Adası ‘na hareket. Öğle yemeği burada alınacaktır. Koh Tao ‘da Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkânı. Yaklaşık olarak saat 15.00 de Bophud Limanı’ na hareket 16.30 da varis ve otelinize transfer.  Geceleme Kohsamui’de.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Anthong Marine Ulusal Parkı Turu. Koh Samui ‘nin 45 km Kuzey batısında bulunan Thailand ‘ın ikinci Ulusal Parkı 250 km2 lik alanda 40 adadan oluşmaktadır. Koh Samui ‘den surat teknesi ile 1 saat mesafede bulunan bu parkta yeşillikler bezenmiş adacıklar Kristal mavi göletler esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap Uyuyan İnek Adası – Adanın en yüksek tepesine çıkabilir Lotus Mağarasını görebilir şnorkel yapabilirsiniz. Koh Mae Anne Ada – Zümrüt yeşili renkli koy burada bulunmaktadır. Öğle yemeği adada Koh Wua Talap alınacaktır. Turun ardından otelinize transfer.  Geceleme Kohsamui’de.
 

Sabah kahvaltısının ardından özel aracımız ile havaalanına transfer. Singapur Hava Yolları’nın SQ 5061 sefer sayılı uçağı ile saat 09.45’de Singapur’a hareket. Yerel saat ile 12.35’de varışımızın ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile saat 23:20’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Gece yolculuğu uçakta.

Keyifli ve rahat bir yolculuğun ardından, yerel saat ile 04.55’de İstanbul’a varış ve Koh Samui turumuzun sonu. İstanbul Atatürk Havaalanına hoş geldiniz.
 

Tarihler OTEL / ODA KONSEPT İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI
Ozo Chaweng 3* Superior / Sleep
Bhundari Chaweng Beach / Deluxe
Nora Buri Resort - SPA 4* / Deluxe Hillside
Nora Beach Resort - SPA 4* / Deluxe
Chaweng Regent Beach Resc / Deluxe
Sala Samui Choengmon Beach Garden / Pool Villa 

 

·  Kişiye Özel Turlarda, özel depar günleri yoktur, sizin için uygun olan tarih aralığını satış uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Satış uzmanımız talep edilen tarihlerde uçak ve otel müsaitliklerini kontrol ederek en geç “24 saat” içerisinde mutlaka size geri dönüş yapacaktır.
·  Kişiye Özel Turlarda, fiyatlar; Havayollarının en düşük sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer olması halinde paket programınızda meydana gelecek artışlar fiyatlarımıza yansıtılır ya da en düşük sınıfta yer bulunan farklı tarih önerilir.
·  Kişiye Özel Turlarda, kategorisi aynı kalmak kaydıyla konaklayacağınız otelin değişmesi özel durumlar (müsaitlik vb.) sebebi ile mümkün olabilmektedir. Bu bilgi siz sayın misafirlerimiz ile paylaşılır.
·  Kişiye Özel Turlarda, turun hareket edebilmesi için belirli kişi sayısında katılım gerekmemektedir. 
·  Kişiye Özel Turlarda, programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.  
·  Kişiye Özel Turlarda, seyahat öncesinde, seyahat evraklarınız (otele giriş belgeleri, uçak bileti, lokal bağlantılar) size teslim edilir. Bu turlarda, Egzotik Tatil’e ait bir havaalanı görevlisi alanda bulunmaz.
·  Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
·  Katılacağınız tur ile ilgili vize ihtiyacınız olup olmadığını lütfen satış uzmanımıza danışınız. 
·  Katılacağınız tur için talep etmeniz halinde vize alınmasına yardımcı olmamız mümkündür. Ancak acentamız, misafirlerimiz ve büyükelçilikler, konsolosluklar arasında aracıdır. Yetkililerin vize vermemesinden dolayı oluşacak zararlardan acentamız sorumlu değildir. Acentamız vize alınması ile ilgili hiçbir beyan veya tekeffülde bulunmamaktadır ve vize konularında hiçbir garanti vermemektedir. 
·  Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 
·  Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11.00 - 12.00 arasıdır. 
·  Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. 

SingapurHavayolları ile Istanbul Singapur/ Singapur – Koh Samui / Koh Samui – Singapur/Singapur – İstanbul uçuşları,
•Seçilen otelde 5 gece konaklama,
Havaalanı Otel –Havaalanı transferler,
Açık büfe sabah kahvaltıları,
Seyahat Sigortası,
Havalimani Vergisi,
Lokal rehberlik hizmetleri.

YurtDisina Cikis Fonu 15,00 TL

Kişisel Harcamalar Öğle Ve Akşam Yemekleri.

 • Kübra Semih

  • 24
  • 07
  • 2015

  Bangkok, Koh Samui tatilimizde doyasıya keyif yaptık, bu organizasyon için çok sağolun. Uçakta balayı çifti olduğumuz için hazırladığınız sürpriz ayrıca bizi memnun etti. Kurban bayramında Phuket turu düşünüyoruz, en kısa zamanda sizi arayacağım. İyi günler. Kübra Semih

 • Nur Coşkun İstanbulluoğlu-Ergin İstanbulluoğlu

  • 22
  • 10
  • 2013

  Egzotik Tatilin Tur programı ile katıldığımız Koh Samui Gezisi hafızalarımızda hoş anılar bırarak tamamlandı.. Eşim ve ben yeni bir yeri yalnız başımıza keşfetme heyecanını, profesyonel bir ekibin kusursuz organizasyonu ile aksaksız bir şekilde tamamlamanın keyfini yaşadık bu gezide. Yani geziyi sadece ikimiz yaptık ama Egzotik Tatil'in programımızın her noktasında yanımızda olduğunun güvenini hissettik. Bu kişiye özel nitelikteki uygulama çok hoşumuza gitti. Gezinin başından sonuna kadar profesyonel takibi ve cana yakın iletişimi ile porgramımızı kusursuz yönlendiren Sibel Menteşe'ye çok teşekkürler. Koh Samui'deki ilgisi için rehberimize de teşekkürler. Bir sonraki gezimizi de Egzotik Tatil ile programlamak güzel olacak...Gezi ile ilgili notlarımız 25 Ağustos 2013 tarihli Taraf gazetesinde, Koh Samu'deki Fil Safarisi fotoğrafı da 24 ağustos 2013 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi ekinde yayınlanacak kadar ilginç bulundu. Herşey için çok teşekkürler. Nur Coşkun İstanbulluoğlu-Ergin İstanbulluoğlu

 • Yasin Deniz

  • 05
  • 06
  • 2014

  Koh Samui’de çok güzel bir balayından döndükten sonra ve biraz kendimize geldikten sonra size tavsiyeniz ve yardımlarınız için teşekkür etmek istedim. Gerçekten güzel ve sorunsuz bir balayı geçirdik. Tekrar çok teşekkürler :) Yasin Deniz

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

5 Gece - 8 Gün Konaklama

 • Singapur Hava Yolları
 • Vize Yok
 • Rehber Yok
0 USD

BENZER TATİLLER

DETAYLAR

Jumeirah Vittaveli Maldives

Emirates-Qatar-Türk Hava Yolları ile 4 Gece-5 Gün
10 Ocak - 19 Aralık

DETAYLAR

Koh Samui Turu

Türk Hava Yolları ile 1 Kasım 2018 - 31 Ekim 2019 Hareket 5 Gece 8 gün
01 - 31 Mart

Bizi arayın +90 212 570 70 73