0 USD

Koh Samui-Bangkok Turu

Atatürk Havalimanı, Türk Hava Yolları kontuarında uçuş saatinizden üç saat önce bilet ve bagaj işlemleri yaparak seyahatimize başlıyoruz. Türk Hava Yolları nın TK 064 sefer sayılı uçağı ile saat 20:10’da Bangkok'a hareket.Akşam yemeği ve geceleme uçakta.

Sabah saat 09:40’ta Bangkok a varışı takiben Bangkok Hava Yollarının PG 141 sefer sayılı uçağı ile saat 13:00’da Koh Samui'ye hareket. Yerel saatle 14:05’te Koh Samui'ye varış. Pasaport bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından karşılanma ve özel aracımızla adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer yerleşme ve serbest zaman.  Geceleme Koh Samui’de.
 

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu. Gerçekleştirilecek yarim günlük ada turunuzda ilk durağınız Chaweng Beach in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz Ladd Koh. Daha sonra ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz. 30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi yerel halk için önem arz eden meditasyon yaparken oturur pozisyonda olan Loung Por Daeng in anısına yapılmış Wat Kunaram ve çevreye kuşbakışı bakmanıza olanak sağlayan tepe üzerinde bulunan Büyük Buddha heykeli turunuz esnasında görülecek yerlerdir. Geceleme Koh Samui’de.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Dağ Safarisi Turu. 250 km2 lik bir ada olan Samui nin dörtte ucu Hindistan Cevizi ve meyve ağaçları ile örtülü ormanlarla kaplıdır. Sabah kahvaltıdan sonra otelinizden 4x4 lerle hareket ederek ilk durağınız olan Chaweng gözlem noktasına daha sonra da Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarına varıyoruz. Eğitimli maymunların ağaçlardan nasıl Hindistan cevizi topladıklarına şahit olduktan sonra 650 metre ile Samui nin en yüksek noktasında bulunan Tar Nim Şelalesine çıkıyoruz. Burada 15 dakika Fil üzerinde gezinti imkânı. Tastan oyma heykellerin bulunduğu Büyülü bahçe ve kauçuk üretim çiftliği turumuzun diğer durakları arasında. Gözlemleme tepesinde alınacak öğle yemeğinin ardından gün batımının muhteşem manzarasını seyredebileceğiniz Büyük Buda heykelinin ziyareti ve otelinize donuş ve geceleme  Koh Samui’de.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu. Koh Samui’nin 70 km kuzeyinde bulunan bir dalış cenneti olarak bilinen Koh Nang Yua’ a gitmek için otelinizden erken saatte hareket. Bophut Koyu’ndan saat 08:30’da hareketle yaklaşık bir bucuk saat suren deniz yolculuğunun ardından kum şeridi ile birbirine bağlı 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’a varış. Tayland körfezinin en iyi görüş netliğine sahip sularında şnorkel ile dalabilir rengârenk tropik balıkları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağınız Koh Tao Adası ‘na hareket. Öğle yemeği burada alınacaktır. Koh Tao ‘da Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkânı. Yaklaşık olarak saat 15.00 de Bophud Limanı’ na hareket 16.30 da varis ve otelinize transfer.  Geceleme Koh Samui’de.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Anthong Marine Ulusal Parkı Turu. Koh Samui ‘nin 45 km Kuzey batısında bulunan Thailand ‘ın ikinci Ulusal Parkı 250 km2 lik alanda 40 adadan oluşmaktadır. Koh Samui ‘den surat teknesi ile 1 saat mesafede bulunan bu parkta yeşillikler bezenmiş adacıklar Kristal mavi göletler esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap Uyuyan İnek Adası – Adanın en yüksek tepesine çıkabilir Lotus Mağarasını görebilir şnorkel yapabilirsiniz. Koh Mae Anne Ada – Zümrüt yeşili renkli koy burada bulunmaktadır. Öğle yemeği adada Koh Wua Talap alınacaktır. Turun ardından otelinize transfer.  Geceleme Koh Samui’de.

Sabah kahvaltısının ardından özel aracımız ile havaalanına transfer. Bangkok Hava Yolları’nın PG 100 sefer sayılı uçağı ile saat 06:00’da Bangkok’a hareket. Yerel saat ile 07:15’de varışımızın ardından varışın ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Bangkok şehir turuna katılabilmektedir. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler (15 Euro). Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burda gunluk getirilen deniz mahsullerinden secerek istedigimiz sekilde pisirterek keyifli bir yemek yiyecegiz. Bu restoranin slogani “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemegimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geciyoruz. Unlü alışveriş ve barlar sokağında guzel vakit gecireceksiniz. Bol pazarlik yapmayi unutmayiniz.Geceleme Bangkok’ta.

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Bangkok Kanal Gezisi turuna katılabilirler. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar uzerindeki yasamini yakindan taniyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapinaklardan birinin onunde kutsal kedi baliklarini besleyecek, ve gezimizi bitirmeden once Bangkok’un en meshur 3 tapinagindan biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u gezecegiz. Geceleme Bangkok’ta. 

Sabah kahvaltısından sonra tüm gün serbest.Ardından akşam saatlerinde havalimanına transfer.Türk Hava Yollarının TK 065 sefer sayılı uçağı ile saat 21:45'de İstanbul' a hareket, uçakta gece yolculuğu. 

Yerel saat ile 04:00 ‘ da varış. Ve turumuzun sonu... İstanbul’a hoşgeldiniz.

Tarihler OTEL / ODA KONSEPT İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI
Ozo Chaweng 3* Superior / Citrus Suhhumvit Soi 13 4*
Bhundari Chaweng Beach Resort 4* / Holiday İnn Express Bangkok Siam 4*
Nora Buri Resort - SPA 4* Superior / Avani Atrium 4*
Nora Beach Resort - SPA 4* / Holiday İnn Express Bangkok Siam 4*
Chaweng Regent Beach Resort 4* Superior / Mövenpick Bangkok Sukhumvit 15 5*
Sala Samui Choengmon Beach 5* / Mövenpick Bangkok Sukhumvit 15 5*

 

·  Kişiye Özel Turlarda, özel depar günleri yoktur, sizin için uygun olan tarih aralığını satış uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Satış uzmanımız talep edilen tarihlerde uçak ve otel müsaitliklerini kontrol ederek en geç “24 saat” içerisinde mutlaka size geri dönüş yapacaktır.
·  Kişiye Özel Turlarda, fiyatlar; Havayollarının en düşük sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer olması halinde paket programınızda meydana gelecek artışlar fiyatlarımıza yansıtılır ya da en düşük sınıfta yer bulunan farklı tarih önerilir.
·  Kişiye Özel Turlarda, kategorisi aynı kalmak kaydıyla konaklayacağınız otelin değişmesi özel durumlar (müsaitlik vb.) sebebi ile mümkün olabilmektedir. Bu bilgi siz sayın misafirlerimiz ile paylaşılır.
·  Kişiye Özel Turlarda, turun hareket edebilmesi için belirli kişi sayısında katılım gerekmemektedir. 
·  Kişiye Özel Turlarda, programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.  
·  Kişiye Özel Turlarda, seyahat öncesinde, seyahat evraklarınız (otele giriş belgeleri, uçak bileti, lokal bağlantılar) size teslim edilir. Bu turlarda, Egzotik Tatil’e ait bir havaalanı görevlisi alanda bulunmaz.
·  Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
·  Katılacağınız tur ile ilgili vize ihtiyacınız olup olmadığını lütfen satış uzmanımıza danışınız. 
·  Katılacağınız tur için talep etmeniz halinde vize alınmasına yardımcı olmamız mümkündür. Ancak acentamız, misafirlerimiz ve büyükelçilikler, konsolosluklar arasında aracıdır. Yetkililerin vize vermemesinden dolayı oluşacak zararlardan acentamız sorumlu değildir. Acentamız vize alınması ile ilgili hiçbir beyan veya tekeffülde bulunmamaktadır ve vize konularında hiçbir garanti vermemektedir. 
·  Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 
·  Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11.00 - 12.00 arasıdır. 
·  Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. 

Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti,
•Seçilen otellerde toplam 7 gece konaklama,
Havaalanı - Otel –Havaalanı transferleri,
Açık büfe sabah kahvaltıları,
Seyahat Sigortası,
Havalimani Vergisi,
Lokal rehberlik hizmetleri.

YurtDisina Cikis Fonu 15,00 TL

Kişisel Harcamalar Öğle Ve Akşam Yemekleri.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

7 Gece - 10 Gün Konaklama

  • Türk Hava Yolları
  • Vize Yok
  • Rehber Yok
0 USD

BENZER TATİLLER

FIRSAT TURU
DETAYLAR

Qatar Hava Yolları İle Phuket Turu

Her Gün Hareket, 5 Gece - 7 Gün
01 Şubat - 31 Ekim

DETAYLAR

Phuket Turu

Türk Hava Yolları ile Her Gün Hareket 5 Gece- 7 gün
01 Mart - 31 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73