0 EUR

Kenya Turu

Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminalinden Türk Havayolları’nın saat 00:50 TK607 sayılı uçağı ile yola çıkıyoruz. Saat 07:25’de Kenya’nın başkenti Nairobi’ye varıyoruz. Kenya’nın 4. büyük parkı, dünyanın en iyi kuş gözlem parkı ve pembe flamingoları ile ünlü olan Lake Nakuru’ya yol alıyoruz.  Kalacağımız “lodge” a yerleşiyoruz ve öğle yemeğimizi burada alıyoruz. Parkta harika bir öğleden sonra Safarisine katılıyoruz. Beyaz gergedanlar, zürafalar, Afrika kartalları, ibibikler, pelikanlar göreceğimiz hayvanlardan bazıları. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı sonrası Masai Mara’ya geçiyoruz. .  Kalacağımız “lodge” a yerleşiyoruz ve öğle yemeğimizi burada alıyoruz. . Parkta aslanları, çitaları ve diğer mükemmel hayvanları görebileceğimiz harika bir öğleden sonra Safarisine katılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltıdan sonra bütün gün safaride olacağız. Eğer şanslıysak hayvanları dakikası dakikasına avlanırken kendi doğal ortamlarında izleyeceğiz. Öğle yemeğimizi kaldığımız “lodge” da aldıktan sonra şanslıysak Afrikanın 5 büyüklerini (Afrika leoparı, afrika mandası, aslan, afrika fili ve kara gergedan) görebileceğimiz bir safariya daha çıkacağız. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 

Kahvaltıdan sonra Nairobi’ye transfer oluyoruz, Nairobi’den saat 10:35 TK608 sayılı Türk Havayolları uçuşu ile İstanbul’a uçuyoruz.

Kişiye Özel Turlarda, özel depar günleri yoktur, sizin için uygun olan tarih aralığını satış uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Satış uzmanımız talep edilen tarihlerde uçak ve otel müsaitliklerini kontrol ederek en geç “24 saat” içerisinde mutlaka size geri dönüş yapacaktır.

Kişiye Özel Turlarda, fiyatlar; Havayollarının en düşük sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer olması halinde paket programınızda meydana gelecek artışlar fiyatlarımıza yansıtılır ya da en düşük sınıfta yer bulunan farklı tarih önerilir.

Kişiye Özel Turlarda, kategorisi aynı kalmak kaydıyla konaklayacağınız otelin değişmesi özel durumlar (müsaitlik vb.) sebebi ile mümkün olabilmektedir. Bu bilgi siz sayın misafirlerimiz ile paylaşılır.

Kişiye Özel Turlarda, turun hareket edebilmesi için belirli kişi sayısında katılım gerekmemektedir. 

Kişiye Özel Turlarda, programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.  

Kişiye Özel Turlarda, seyahat öncesinde, seyahat evraklarınız (otele giriş belgeleri, uçak bileti, lokal bağlantılar) size teslim edilir. Bu turlarda, Egzotik Tatil’e ait bir havaalanı görevlisi alanda bulunmaz.

Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

Katılacağınız tur ile ilgili vize ihtiyacınız olup olmadığını lütfen satış uzmanımıza danışınız.
 
Katılacağınız tur için talep etmeniz halinde vize alınmasına yardımcı olmamız mümkündür. Ancak acentamız, misafirlerimiz ve büyükelçilikler, konsolosluklar arasında aracıdır. Yetkililerin vize vermemesinden dolayı oluşacak zararlardan acentamız sorumlu değildir. Acentamız vize alınması ile ilgili hiçbir beyan veya tekeffülde bulunmamaktadır ve vize konularında hiçbir garanti vermemektedir. 

Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 

Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11.00 - 12.00 arasıdır. 

Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır.

Türk Havayolları ile İstanbul- Nairobi / Nairobi- İstanbul ekonomi klas uçak bileti,
3 gece tam pansiyon konaklama,
7 kişilik safari araçlarında Safari transferleri,
Günlük 1 litre su,
Havaalanı transferleri,
Parklara giriş ücreti,
İngilizce Rehber/Şoför,
Karşılama servisi,
Zorunlu Seyahat Sigortası.

Ekstra turlar,
Vize ücreti,
Günlük kişi başı ortalama 5 EUR bahşiş.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

3 Gece - 4 Gün Konaklama

  • Türk Hava Yolları
  • Vize Yok
  • Rehber Var
0 EUR

Bizi arayın +90 212 570 70 73