0 USD

Filipinler Turu

(2)

Uçuştan 3 saat önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde Singapur Havayolları Kontuarında check-in işlemleri ile turumuz başlıyor. (Yurtdışı çıkış fonunu ödemeyi unutmayınız.) Singapur havayolları ile saat 14:25'de Singapur'a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

Yerel saat ile 05:45'te Singapur'a varışın ardından saat 09:20'de Manila’ya hareket. Saat 13:00'te Manila Havalimanı'na varış ve havalimanında bulunan araçlarımızla limana doğru hareket. Otele yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Puerto Princesa’ya gitmek üzere havalimanına hareket ediyoruz. Cebu Pacific hava yollarının 5J 635 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.15’de hareket. Yerel saat ile 11.35’de varış. Gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otelde alacağımız öğle yemeğimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Ardından ateşböceklerinin yaşamlarına tanıklık edeceğimiz bu özel gezi için hareket ediyoruz. Iwahig, şehire yaklaşık 30-40 dakika uzaklıktadır. Iwahig nehri Puerto Princesa’nın seyrine doyum olmayan en büyük nehirdir. Gecenin en karanlığında Noel ağaçları gibi ışıklandırılmış Mangrove ağaçlarının arasından botunuz ile seyir halinde gezinti yapmak kuşkusuz çok keyifli bir deneyim olacak. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi lokal bir restaurant’ta alıyoruz. Otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Puerto Princesa Yer altı Nehri Milli Parkını ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Doğanın yedi harikasından biri olarak kabul edilir. Ulusal bir parkın içinde Unesco Dünya Mirası Listesindedir. Gezimiz sırasında bir tekne tarafından milli parkın girişine götürülecek ardından turumuz mağaranın içinde devam edecektir. . Gezimizin ardından öğle yemeğimizi lokal bir restaurant’ta alıyoruz. Yemekten sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah erken saatlerde otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından El Nido’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık olarak 6 saat sürecektir. Varışı takiben otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam saatlerinde bizi bekleyen aracımız ile otelden hareket ediyor ve akşam yemeği için lokal bir restaurant’a gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından turumuz için otelden hareket. Sabah 8 sularında başlayacak olan turumuz sırasında görülecek yerler arasında Small Lagoon, Big Lagoon, Shimizu Island, Entalula Island, Secret Lagoon ve 7 Commando Beach bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi açık büfe olarak tur sırasında alıyor olacağız. Tur bitimi otelimize transfer. Kısa bir dinlenme molasının ardından akşam yemeğimiz için lokal bir restaurant’a gitmek üzere hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından Air Swift hava yollarının T6 410 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.25’de Caticlan’a hareket. Yerel saat ile saat 14.30’da varış. Gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile limana hareket. Yolculuğumuz yaklaşık 15 dakika sürecektir. Oradan bizi bekleyen tekne ile yaklaşık 15-20 dakika içerisinde Cagban Limanında olacağız. Son yolculuğumuz ise Cagban limanından yaklaşık 20 dakika sürecek ve bizi otelimize transfer edecektir. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Indiana Jones Eco turuna katılabilmektedir. İlginç kristalize sarkıt ve dikitlerin olduğu Filipinlerin en uzun mağarası Nabas'ı keşifle turumuza başlıyoruz. Dağın kalbine doğru ilerleyen yolculuğumuzda, Hurom- Hurom'da doğal kaynak suyuna ulaşarak, burada serinleme fırsatı buluyoruz. Yağmur ormanlarıyla çevrili bu ortamda vahşi doğayla buluşup, kuş sesleri eşliğinde turumuz devam ediyor. Böylesi doyumsuz bir doğada çektiğiniz fotograf kareleriniz ile anılarınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından, dilerseniz ekstra olarak düzenlenen Hoping Island Turu'na katılabilmektesiniz. Teknemize binmek için Balabag'a doğru yol alıyoruz ve ilk durağımız olan Magic Island'a doğru hareket ediyoruz. Boracayın güneydoğusunda yer alan bu adalara doğru giderken yolda yüzen restoranlar ve yüzen dalış okulları dikkatinizi çekiyor. Bu ada muhteşem doğasıyla bizi karşılıyor. Farklı kademelerde bambulardan yapılmış tramplenler içeren bu adada, dilediğiniz yüksekliği seçip kendinizi berrak denizin kollarına bırakabilirsiniz. Ayrıca mercan parçalarıyla kaplı yürüyüş yollarında değişik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sonrasında ikinci adamız Crystal Cove Islanda geçiyoruz. İki kristal mağaraya dik merdivenlerden geçiş yapabildiğiniz gibi dilerseniz mağaranın içinde denize girebilirsiniz. İkinci mağarada ise dar bir tünelde ilerleyerek denize açılıyoruz. Sonrasında son adamız olan ve adını timsaha olan benzerliğinden alan Crocodile Islanda hareket ediyoruz. Mercanların ve renkli tropik balıkların hayatına dalış yapıyoruz. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından, ekstra olarak düzenlenen Helmet Diving turu ile güne başlayabilirsiniz. Bu tur size okyanusun altında yürüme şansı sunuyor. Su altında rahatça nefes alabildiğiniz camdan yapılmış başlıklarımızı giyerek su altındaki olağanüstü yaşama katılmak için son hazırlıklarımızı yapıyoruz. Deniz altında kum üzerinde yürüyerek su altının renkli muhteşem dünyasını keşfetme imkanınız olacak. Hatta etrafınızı saran rengarenk balıkları ellerinizle besleme şansına bile sahip olabilmektesiniz. Gezi sırasında yer altında çekilen fotograflarınızla unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirilebilmektesiniz. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Kalibo havalimanına transfer. Silk Air hava yollarının MI 599 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:30’da Singapur'a hareket. Yerel saat ile 19:40’ta Singapur'a varış.

Singapur hava yollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:50’de İstanbul’a hareket. Uçakta geçirdiğimiz gece yolculuğunun ardından yerel saatimiz ile yerel saat ile 08:25'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Tarihler OTEL / ODA KONSEPT İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TEK KİŞİLİK ODA FİYATI

4* Hotel Golden Phoenix Manila vb.
4* Hue Hotels & Resorts Puerto Princesa vb.
4* Hotel Sea Cocoon El Nido vb.
4* Paradise Garden Resort Boracay vb.
 

Kişiye Özel Turlarda, özel depar günleri yoktur, sizin için uygun olan tarih aralığını satış uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Satış uzmanımız talep edilen tarihlerde uçak ve otel müsaitliklerini kontrol ederek en geç “24 saat” içerisinde mutlaka size geri dönüş yapacaktır.

Kişiye Özel Turlarda, fiyatlar; Havayollarının en düşük sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer olması halinde paket programınızda meydana gelecek artışlar fiyatlarımıza yansıtılır ya da en düşük sınıfta yer bulunan farklı tarih önerilir.

Kişiye Özel Turlarda, kategorisi aynı kalmak kaydıyla konaklayacağınız otelin değişmesi özel durumlar (müsaitlik vb.) sebebi ile mümkün olabilmektedir. Bu bilgi siz sayın misafirlerimiz ile paylaşılır.

Kişiye Özel Turlarda, turun hareket edebilmesi için belirli kişi sayısında katılım gerekmemektedir. 

Kişiye Özel Turlarda, programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.  

Kişiye Özel Turlarda, seyahat öncesinde, seyahat evraklarınız (otele giriş belgeleri, uçak bileti, lokal bağlantılar) size teslim edilir. Bu turlarda, Egzotik Tatil’e ait bir havaalanı görevlisi alanda bulunmaz.

Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

Katılacağınız tur ile ilgili vize ihtiyacınız olup olmadığını lütfen satış uzmanımıza danışınız.
 
Katılacağınız tur için talep etmeniz halinde vize alınmasına yardımcı olmamız mümkündür. Ancak acentamız, misafirlerimiz ve büyükelçilikler, konsolosluklar arasında aracıdır. Yetkililerin vize vermemesinden dolayı oluşacak zararlardan acentamız sorumlu değildir. Acentamız vize alınması ile ilgili hiçbir beyan veya tekeffülde bulunmamaktadır ve vize konularında hiçbir garanti vermemektedir. 

Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 

Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11.00 - 12.00 arasıdır. 

Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır.
 

Singapur Hava Yolları ile ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti,
Manila-Puerto Princesa ara uçuşu,
El Nido-Boracay ara uçuşu,
4 yıldızlı otellerde konaklamalar,
Otelde alınacak sabah kahvaltıları,
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri,
Programda belirtilen çevre gezileri, (ekstra olarak belirtilenlerin dışındakiler)
Alan-otel-alan transferleri,
Alan vergileri,
Seyahat güvence paketi.
 

Ekstra Turlar,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli : Kişi başı 15 TL,
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Müze ve ören yerleri girişleri.
 

 • Cahit Boybeyi

  • 01
  • 02
  • 2018

  Detaylarları güzel düşünülmüş görülecekler doğru planlanmış beni mutlu eden bir geziydi. Paramın fazlası İle karşılığını aldım, emeği geçenlere teşekkür ederim. Cahit Boybeyi

 • Mehmet Nur Terzi

  • 22
  • 01
  • 2018

  Egzotik Tatil ile kapalı grup olarak ikinci gezimizi 2018 Ocak ayında Filipinler'e yaptık. İlk gezimizi 2017 Ocak ayında Sri Lanka ve Maldivler'e yapmıştık. Şirkette muhattap olduğumuz kişiler çok cana yakın ve kibar insanlar. En baştan itibaren güvenilir, sorumlu ve samimi tutumları ile dikkat çekici idiller. Birlikte program oluşturmaya açık esnek yaklaşımları ve her an ulaşılabilir olmaları da artıları idi. Çalıştıkları lokal acentalar da güvenilir ve sorumluk anlayışları yüksek firmalardı. Gittiğimiz ülkelerin kendilerinden kaynaklanan durumlar dışında hiç bir sorunla karşılaşmadan gezilerimizi büyük bir memnuniyetle tamamladık. Bundan sonraki gezilerimizi de Egzotik Tur ile yapmak arzusundayız. Mehmet Nur Terzi

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

10 Gece - 13 Gün Konaklama

 • İstanbul-Singapur-Manila / Kalibo-Singapur-İstanbul
 • Vize Yok
 • Rehber Yok
0 USD

BENZER TATİLLER

DETAYLAR

Boracay Turu

Singapur Hava Yolları ile Hareket 5 Gece - 8 Gün
01 Şubat - 31 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73