0 EUR

Boracay Turu

Uçuştan 3 saat önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde Singapur Havayolları Kontuarında check-in işlemleri ile turumuz başlıyor.(Yurtdışı çıkış fonunu ödemeyi unutmayınız.) Singapur havayolları ile saat 13:30'da Singapur'a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

Yerel saat ile 05:00'te Singapur'a varışın ardından saat 10:00'da Kalibo'ya hareket. Saat 13:45'te Kalibo Havalimanı'na varış ve havalimanında bulunan araçlarımızla limana doğru hareket. Sürat teknesi ile yapılan transferimiz sonunda Boracay adasına varış ve otelimize transfer. Odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kısa yürüyüşler ile adayı keşfedebilir. Geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Indiana Jones Eco turuna katılabilmektedir. İlginç kristalize sarkıt ve dikitlerin olduğu Filipinlerin en uzun mağarası Nabas'ı keşifle turumuza başlıyoruz. Dağın kalbine doğru ilerleyen yolculuğumuzda, Hurom- Hurom'da doğal kaynak suyuna ulaşarak, burada serinleme fırsatı buluyoruz. Yağmur ormanlarıyla çevrili bu ortamda vahşi doğayla buluşup, kuş sesleri eşliğinde turumuz devam ediyor. Böylesi doyumsuz bir doğada çektiğiniz fotograf kareleriniz ile anılarınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısının ardından, dilerseniz ekstra olarak düzenlenen Hoping Island Turu'na katılabilmektesiniz. Teknemize binmek için Balabag'a doğru yol alıyoruz ve ilk durağımız olan Magic Island'a doğru hareket ediyoruz. Boracayın güneydoğusunda yer alan bu adalara doğru giderken yolda yüzen restoranlar ve yüzen dalış okulları dikkatinizi çekiyor. Bu ada muhteşem doğasıyla bizi karşılıyor. Farklı kademelerde bambulardan yapılmış tramplenler içeren bu adada, dilediğiniz yüksekliği seçip kendinizi berrak denizin kollarına bırakabilirsiniz. Ayrıca mercan parçalarıyla kaplı yürüyüş yollarında değişik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sonrasında ikinci adamız Crystal Cove Islanda geçiyoruz. İki kristal mağaraya dik merdivenlerden geçiş yapabildiğiniz gibi dilerseniz mağaranın içinde denize girebilirsiniz. İkinci mağarada ise dar bir tünelde ilerleyerek denize açılıyoruz. Sonrasında son adamız olan ve adını timsaha olan benzerliğinden alan Crocodile Islanda hareket ediyoruz. Mercanların ve renkli tropik balıkların hayatına dalış yapıyoruz. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz birde adayı yukarıdan keşfedebileceği ekstra olarak düzenlenen Parasailing Turuna katılabilmektedir. Sürat teknemizde başlayan turumuz, Boracay'da yapılabilecek en popüler aktivitelerdendir. Tüm hazırlıkların tamamlanmasının ardından bağlı olduğunuz teknenin hareketi ile adayı kuşbakışı seyretme imkanına erişiyoruz. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelinizde.
 

Sabah kahvaltısının ardından, ekstra olarak düzenlenen Helmet Diving turu ile güne başlayabilirsiniz. Bu tur size okyanusun altında yürüme şansı sunuyor. su altında rahatça nefes alabildiğiniz camdan yapılmış başlıklarımızı giyerek su altındaki olağanüstü yaşama katılmak için son hazırlıklarımızı yapıyoruz. Deniz altında kum üzerinde yürüyerek su altının renkli muhteşem dünyasını keşfetme imkanınız olacak. Hatta etrafınızı saran rengarenk balıkları ellerinizle besleme şansına bile sahip olabilmektesiniz. Gezi sırasında yer altında çekilen fotograflarınızla unutulmaz anılarınızı ölümsüleştirbilmektesiniz. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Kalibo havalimanına transfer. singapur hava yollarının 14:30 seferi ile Singapur'a hareket. Yerel saat ile 18:25'te Singapur'a varış.

Singapur hava yollarının 01:45 seferi ile İstanbula hareket. Uçakta geçirdiğimiz gece yolculuğunun ardından yerel saatimiz ile 07:45'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Seyahat danışmanlarımızı arayarak Boracay, Boracay turları, Boracay uçak biletleri, Boracay otelleri, Boracay hava durumu, Boracay gece hayatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Önemli Notlar Lütfen Okuyunuz
Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir. 
Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
Grup Rezervasyonlarında ; Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününden 2 gün önce teslim edilecektir. 
Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.
Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.
Pasaport temdit sürenizin tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay olması gerekmektedir.
Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur) 
Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. 
Tur iptallerinde satış ve hizmet formunda yazılan kurallar geçerlidir. 

Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.

Singapur Hava Yolları ile ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti,
Tercih edilen kategorideki otelde 5 gece konaklama,
Otelde alınacak sabah kahvaltıları,
Alan-otel-alan transferleri,
Alan vergileri,
Seyahat güvence paketi.

Yurtdışı çıkış harcı(15 TL)
Kişisel harcamalar
Extra turlar ve bahşişler

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

5 Gece - 8 Gün Konaklama

  • Singapur Hava Yolları
  • Vize Yok
  • Rehber Yok
0 EUR

BENZER TATİLLER

DETAYLAR

Filipinler Turu

Singapur Hava Yolları ile 10 Gece - 13 Gün
01 Mart - 31 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73