0 USD

Bali Turu

(4)

Sabiha Gökçen havalimanı Dış Hatlar Terminali Qatar Hava Yolları kontuarı önünde saat 16:30’da check- in işlemleriniz ile seyahatiniz başlayacaktır.(Uçuştan 1 saat önce Qatar Havayolları kontuarı kapandığı için 3 saat önceden havalimanında olmanızı rica ederiz. Münferit seyahatlerde alanda şirket görevlimiz olmayacaktır. Bagajlarınız Bali’ye kadar bağlanacaktır)  ve Qatar Hava Yolları’nın QR 244 sefer sayılı uçağı ile saat 19:30da Doha’ ya hareket. Yerel saat 23:35 te Doha'’ya varışın ardından Qatar Hava Yolları ile QR 962 sefer sayılı uçağı ile saat 02:30’ de Bali’ye hareket.Uçakta gece yolculuğu.
 

Yerel saat 17:20 ‘de Bali Adası’nın başkenti Denpasar ‘a varış, nüfusunun yüzde doksanının Hindu olduğu bu adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, Bali'de ki transfer elemanımız sizi isminizin yazılı olduğu bir yazı ile karşılayacak ve otelinize yerleşme ve serbest zaman. Deniz ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme 5* Mantra Sakala Otel'de. 
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra Kintamani-Volkan turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08.30 lobiden hareketle, önce Bali'nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan BARONG DANSI izlenmeye gidilir. Daha sonra dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gezilir. Buradan Kintamani bölgesine doğru devam edilir. Yol boyunca BATIK-AGAC OYMACILIGI-RESIM sanatlarının geliştiği köyler gezilir, atölyelere insanların nasıl çalıştığı görülür, istenirse hediyelik eşya alışverişi yapılır. Kintamani bölgesine varıldığında yanardağın tam karsısında bir restoranda acık büfe öğle yemeği alınır. Dönüş yolunda KUTSAL SU TAPINAGI ziyaret edilir. Daha sonra Bali'nin dünyaca ünlü PİRİNÇ TERASLARI görmeye gidilir. Son olarak içinde halen yaşanan BALİ KÖY EVI ziyaret edilir ve otele dönülür. Takriben 10 saat süren bir turdur. Geceleme 5* Mantra Sakala Otel'de. 
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Yarım günlük bir turdur. Öğleden sonra 14.30’da lobiden hareket edilir. Önce adanın 2.büyük tapınağı olan MENGWI TAPINAĞI ziyaret edilir. Daha sonra Bali'nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan TANAH LOT TAPINAĞI ziyaret edilir. Burada gün batimi izlendikten sonra otele dönülür. Geceleme 5* Mantra Sakala Otel'de. 
 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz için extra Raftıng-Fil Safari turu.Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle,önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir.Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır,rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır.Daha sonra fil safari alanı olan Taro Park’ına devam edilir.Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dak.lık fil gezisi yapılır.Tahminen 7 saat süren bir turdur.Geceleme 5* Mantra Sakala Otel'de. 
 

Sabah kahvaltısından sonra serbes zaman. Otelinizden 12:00 da çıkış yapıyorsunuz uçağınıza gitmek için transfer elemanımız sizi otelinizde alıyor gece 00:20'de olan uçağınız için en az 2 saat önce havalimanında oluyorsunuz. Qatar  Hava Yolları’nın QR 961 sefer sayılı uçak ile saat 00:35 te Doha’ ya hareket.Uçakta gece yolculuğu. 
 

Saat 05:20 de Doha’ ya varışın ardından.Qatar Hava Yolları’nın QR 241 sefer sayılı uçağı ile saat 09:05 te İstanbul’a hareket.13:30 de varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoşgeldiniz.

Tarihler OTEL / ODA KONSEPT İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TEK KİŞİLİK ODA FİYATI ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 0 - 2 YAŞ ÇOCUK FİYATI 2 - 12 YAŞ ÇOCUK FİYATI
The Sakala Resort 5* / Deluxe
Melia Bali 5* / Guest Room
Grand Aston Bali 5* / Deluxe
Grand Mirage 5* / Deluxe

 

 

 

Fiyatlar havayolu ve otellerden alınan en düşük fiyatlardır. Gidilecek tarihteki otel ve uçak fiyatlarındaki artışlar fiyatlara yansılıtılacaktır..

Sabiha Gökçen Havalimanından çıkan Qatar Havayolları ile Bali Turu muhteşem tecrübeler yaşamak isterseniz harika bir seçenektir. Öncelikle programda belirtilen Bali gezisine gitmeden önce fotoğraf makinanızın yanınızda olduğuna emin olun. Ucuz Bali Turu ve ekonomik Bali Turumuz için hangi otelde kalacağım diyorsanız Melia Bali’den Intercontinental Bali oteline kadar bir çok seçeneğiniz olabilir. Fakat Bu tur için sizin için Bali'de ki 5* Mantra Sakala Otelini seçtik, diğer otel seçeneklerimiz için bizi arayabilirsiniz. Bali turlarına, en güzel otellerine, en ekonomik fiyatlarla ve uzman tecrübesi ile gidin.. İşte Baliye nasıl gidilir sorunuza cevap.

Önemli Notlar “Lütfen Okuyunuz”
-Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
-Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
-Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
-Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
-Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.
-Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.
-Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.
-Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)
-Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.
-Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.

Qatar Havayolları ile Sabiha-Doha/ Bali -Doha Sabiha Gökçen uçuşu,
•Bali de seçilen otelde 4 gece konaklama,
•Sabah kahvaltıları,
•Havaalanı Vergisi,
•Seyahat Sigortası,
•İngilizce Rehberlik Hizmetleri,
•Havaalanı  Otel  Havaalanı transferleri.

•Yurt Dışına Çıkış Fonu 15,00 TL
Bali çıkış harcı (35 usd )

 • Sena-Can Avcı

  • 12
  • 07
  • 2015

  Merhaba, Uzun zamandır size mail atmak ve tatilimiz hakkında geri bildirimde bulunmak istiyorduk ancak fırsat bulabildik. Öncelikle tatile gidiş dönüşümüzün Singapur Havayolları ile olması bizi gerçekten çok mutlu etti. Singapur Havayolları sayesinde o kadar saat uçmamıza rağmen çok rahat bir yolculuk geçirdik. İstanbul'dan uçağa bindikten sonra, tam da uyuklarken, hosteslerin bizleri uyandırıp, "Balayı çifti sizsiniz değil mi?" diye sormalarının ardından, bize cheesecake ve şampanya ikram etmeleri bizim için büyük sürprizdi. Bali adası, kaldığımız otel, otelin sakinliği, odanın düzeni, temizliği, her şey gerçekten çok güzeldi. Otel ve uçak seçiminin yanı sıra, bizi çok memnun eden, mutlu eden şey ise tur rehberimizdi. Arya, Bali'de bize her anlamda çok yardımcı oldu, daha havaalanında Arya'nin Türkçe konuşmaya başlaması bizi oldukça şaşırttı. Misafirperverliği, Bali'deki birçok yer hakkındaki bilgisi ve bizimle içten bir şekilde ilgilenmesi bizi çok ama çok mutlu etti. Turist-Rehber ilişkisindense, Bali'den ayrıldığımızda aklımıza ve kalbimize bir dost yerleştirmiştik. Bu anlamda Arya'yı Türkiye'den giden tüm turistlere gönülden tavsiye ediyoruz. Bali'den sonra geldiğimiz Singapur, yaşam alanı ve yaşam şekli bakımından bizim için oldukça farklıydı. Kalbimiz doğada kaldı ne yalan söyleyelim! Singapur'daki AVM'lerin çokluğu, nefes aldırmadı bize. 9 günlük uzun tatilimiz, güzel anılarla, bir dolu fotoğraf ve videoyla, Bali'den aldığımız küçük hediyelerle sona erdi. Tekrar Bali'ye gitmek ister misiniz diye sorsalar, hiç düşünmeden Evet deriz. Tatile gitmek istediğinizde Egzotik Tatil'i seçer misiniz diye sorarsanız, ona da Evet! deriz. Sibel Hanım, son teşekkürümüz de bireysel olarak size. Hiç karşılaşmamamıza rağmen, sadece telefon ve e-maille kısa bir sürede bu kadar sorunsuz, sıkıntısız bir tatil yapmamızı sağladığınız için size teşekkür ederiz. Yeni tatillerimizde yeniden birlikte program yapmak dileğiyle, Sevgiler, Sena-Can Avcı

 • Leon Kasavi

  • 06
  • 08
  • 2015

  Bali- Singapur gezisi için size kocaman bir tesekkür ediyoruz. Bali , her halde yıllarca anılarımızda en güzel tatil olarak yerini bulacak. Rehberimiz Suweta, harikanın ötesinde, bir insan, bir filozof. Otelimiz, ilk gün yaşadığımız oda sıkıntısı sonrasında değiştirdikleri oda ile gayet iyiydi. Bali insanı hep güleryüzlü, servis mükemmel. Denizi dalgalı, surf yapmayanlar için , tatili sadece yüzmekle değerlendirmek için çok da uygun bir seçim olmaz. Bali sonrası Singapur, yüksek nemli iklimiyle bizi istemediğimiz bir metropol hayatına getirdi. Ancak, bağımsızlık bayramı provalarında dahi gösterdikleri özeni takdir etmemek mümkün değil. Size bize bu unutulmaz tatili yaşattığınız için çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle. Leon Kasavi

 • Melda Gürbüz

  • 28
  • 10
  • 2013

  Sizin tavsiyesine uyduğumuz için tatilimizden çok memnun kaldık. Özellikle Bali’deki otel çocuklu aileler için çok uygun. Bali de bizi karşılayan ve turları düzenleyen Arya bey ve ekibi de çok sıcak ve ilgiliydi. Singapur havayolları da böyle uzun uçuşlar için iyi bir secim olmuş. Egzotik tatile teşekkürler. Satış danışmanımıza da ilgisi için de ayrıca çok teşekkür ederiz. Umarım başka bir tatil için tekrar görüşürüz. Melda Gürbüz

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

4 Gece - 7 Gün Konaklama

 • Qatar Hava Yolları
 • Vize Yok
 • Rehber Yok
0 USD

BENZER TATİLLER

FIRSAT TURU
DETAYLAR

Bali Turu

Qatar Hava Yolları ile Her Gün Hareket 5 Gece - 8 Gün
01 Mart - 31 Ekim

FIRSAT TURU
DETAYLAR

Bali Turu

Singapur Hava Yolları ile Her Gün Hareket 5 Gece - 8 Gün
01 Mart - 31 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73