0 USD

Bali - Singapur Turu

(1)

Atatürk Havalimanı, Singapur Hava Yolları kontuarında uçuş saatinizden üç saat önce bilet ve bagaj işlemleri yaparak seyahatimize başlıyoruz. Singapur Hava Yolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 14:25’de Singapur’a hareket. Akşam yemeği ve geceleme uçakta. 

Sabah saat 05:45’de Singapur‘a varış, SQ 5276 sefer sayılı uçağı ile saat 06:55’de Bali Denpasar ‘a hareket, 2 saat 30 dakikalık uçak yolculuğundan sonra 09:35’de Endonezya’nın takım adalarından ünlü Bali Adası’nın başkenti Denpasar’a varış, otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Misafirlerimiz deniz ve güneşten faydalanabilirler. Geceleme otelinizde.
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Kintamani-Volkan turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08.30 lobiden hareketle, önce Bali' nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan Barong Dansı izlenmeye gidilir. Daha sonra dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gezilir. Buradan Kintamani bölgesine doğru devam edilir.Yol boyunca Batık-Ağaç oymacılığı,resim sanatlarının geliştiği köyler gezilir, atölyelere insanların nasıl çalıştığı görülür, istenirse hediyelik eşya alışverişi yapılır. Kintamani bölgesine varıldığında yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeği alınır. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı ziyaret edilir. Daha sonra Bali' nin dünyaca ünlü Pirinç Terasları görmeye gidilir. Son olarak içinde halen yaşanan Bali Köy Evi ziyaret edilir ve otele dönülür. Takriben 10 saat süren bir turdur. Geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Yarım günlük bir turdur. Öğleden sonra 14.30’da lobiden hareket edilir. Önce adanın 2.büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağı ziyaret edilir. Daha sonra Bali'nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı ziyaret edilir. Burada gün batımı izlendikten sonra otele dönülür. Geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. İsteyenler tam günlük Nusa Lembognan Adası turuna katılabilirler.Tam günlük turumuz sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali 'nin yakınındaki Nusa Lembongan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana boat, altı cam tekne gezileri limitsiz olarak hizmettedir. Öğle saatinde barbekü öğle yemeği verilir, şarap ve bira yemekle beraber ücretsizdir. Ada içinde nehir gezisi yapılır, isteyenler özel plajda günlerine devam edebilirler. Akşam otele dönüş ve Geceleme otelinizde..
 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Raftıng-Fil Safari turu.Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle,önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Park’ına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapılır.Tahminen 7 saat süren bir turdur. Geceleme otelinizde.
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve havalimanına transfer, Singapur Hava Yollarının SQ 941 sefer sayılı uçak ile saat 09:15 de Singapur’a hareket,2 saat 30 dakikalık uçak yolculuğundan sonra saat 11:45’de Singapur’a varışın ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenicek olan Singapur panoramik şehir turu için hareket. Görülecek yerler arasında; Orchard Road, Doğu Sahili, Zafer Abidesi, Çin Mahallesi, Faber Tepesi, Merlion, Srimariamman, Hindu Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Orchard road da yer alan birbirinden güzel ve renkli mağaza ve alışveriş merkezleri arasında ister dilediğinizce alışveriş yapın ister alabildiğinizce yürüyüş yapın. Dileyen misafirlerimiz için Sentoza Adası turu yapılabilecektir. Bu turda, adada trenle dolaşırken istediğiniz yerde inip orkide bahçelerini, denizlerin derinliklerini gösteren sergileri keşfetme imkanına sahip olabileceksiniz.Geceleme Singapur’da.

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Ardından akşam saatlerinde havalimanına transfer, Singapur Hava Yollarının SQ-392 sefer sayılı uçak ile saat 23:20’' de İstanbul'a hareket, uçakta gece yolculuğu.

12 saat 30 dakikalık keyifli ve konforlu bir uçak yolculuğundan sonra Sabah 04:55 ‘ de varış. Yine güzel bir Egzotik Tatil turu sonu ve yeni bir egzotik tatil yeri arayışının başlangıcı… 

 

Baliye nasıl gidilir diyorsanız Atatürk Havalimanından çıkan Singapur Havayolları ile Bali Turu için tercih etmenizi sağlayacağımız bir sürü nedenimiz var. Öncelikle programda belirtilen Bali gezisine gitmeden önce parmak arası terlikleriniz,mayonuz ve güneş kreminizin yanınızda olduğuna emin olun. Ucuz ve ekonomik Bali Turumuz için hangi otelde kalacağım diyorsanız promosyon avantajımız ile Mantra Sakala Resort'ü özellikle tavsiye ediyoruz. Le Meridien Jimbaran’dan Anantara Seminyak oteline kadar bir çok seçeneğiniz olabilir. Bali turlarına, en güzel bali otellerine, en ekonomik fiyatlarla ve uzman tecrübesi ile gidin.

Önemli Notlar “Lütfen Okuyunuz”
Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.
Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.
Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.
Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)
Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.
Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.
 

Singapur havayolları ile İstanbul-Singapur-Bali-Singapur-İstanbul Uçuşu,
Balide Seçilen Otelde 5 gece konaklama,
Singapur’da 1 gece konaklama
Sabah kahvaltıları,
Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri,
Alan Vergisi
Seyahat sigortası

Yurt Dışına Çıkış Fonu 15,00 TL
Kişisel Harcamalar, Bahşişler Ve Ekstra Turlar
Bali çıkış harcı 100 000 rupi(10-12 USD)

 • Berrin-Cenap AYDIN

  • 08
  • 10
  • 2015

  Müzik, sanat, dans, günlük ritüeller, egzotik tapınakların sihirli ve ince kültürleriyle süslü hayaller adası olan Bali'de 5 gece geçirdik. Her gezginin ayak basması, keşfetmesi gerektiğine inanıyoruz. Çok kısa bir sürede karar verdiğimizden bize yardımcı olan satış temsilcimiz başta olmak üzere bu turun gerçeklemesine olanak sağlayan Egzotiktatil'e teşekkür ederiz. Berrin-Cenap AYDIN

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

6 Gece - 9 Gün Konaklama

 • Singapur Hava Yolları
 • Vize Yok
 • Rehber Yok
0 USD

BENZER TATİLLER

FIRSAT TURU
DETAYLAR

Uçaksız Bali Turu

5 Gece - 6 Gün
01 Mart - 30 Haziran

DETAYLAR

Bali - Ubud Turu

Singapur Hava Yolları ile 6 Gece - 8 Gün
01 Mart - 30 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73