0 EUR

Atina Turu

Atatürk Havalimanı Türk Hava Yolları kontuarında uçuş saatinizden 2 saat önce  Bilet ve bagaj işlemleri yaparak seyahatimize başlıyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben TK 1845 sefer sayılı uçuş ile saat 08.30´da Atina´ya hareket. Yerel saat ile saat 09.50´de Atina´ya varış. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak şehir turuna katılabilirler. Acropolis, Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento binası, Syntagma ve Omonia alanları, Panaterian Stadyumu, Pire limanı görülecek yerler arasındadır. Ardından otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme Atina´da.

Sabah otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz şehiri keşif etmeye kendiniz devam edebilirsiniz, veya bölgede bulunan yerel acentamız tarafından organize edilebilecek ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme Atina’da 

Sabah otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Pire ve Corint gezisine katılabilirler. Geceleme Atina’da.

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dilediğinizce vakit geçirebilmeniz için serbest zaman. Öğleden sonra havaalanına transfer. Türk Hava yollarının TK 1850 sefer sayılı uçağı ile saat 19.35´de hareket. Yerel saat ile 20.50´de İstanbul´a varış. Turumuzun sonu.
Sadece bir kaç saat uzaklıktaki Atina turuna Cuma-Pazar gitmeye ne dersiniz? Yunanistan turları, Atina gezisi ve Atina Turları yanıbaşımızdaki komşu ülkeye gitmenin bir kaç yolu. Ben tur ile gitmek istemiyorum diyorsanız eğer ucuz Atina uçak ve Atina otelinizi ayarlayalım ve Atinadaki kardeş acentemiz ile size unutulmaz bir tatil yaşatalım. Sirtakiyi birde Atinada izlemek lazım.

Kişiye Özel Turlarda, özel depar günleri yoktur, sizin için uygun olan tarih aralığını satış uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Satış uzmanımız talep edilen tarihlerde uçak ve otel müsaitliklerini kontrol ederek en geç “24 saat” içerisinde mutlaka size geri dönüş yapacaktır.

Kişiye Özel Turlarda, fiyatlar; Havayollarının en düşük sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer olması halinde paket programınızda meydana gelecek artışlar fiyatlarımıza yansıtılır ya da en düşük sınıfta yer bulunan farklı tarih önerilir.

Kişiye Özel Turlarda, kategorisi aynı kalmak kaydıyla konaklayacağınız otelin değişmesi özel durumlar (müsaitlik vb.) sebebi ile mümkün olabilmektedir. Bu bilgi siz sayın misafirlerimiz ile paylaşılır.

Kişiye Özel Turlarda, turun hareket edebilmesi için belirli kişi sayısında katılım gerekmemektedir. 

Kişiye Özel Turlarda, programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.  

Kişiye Özel Turlarda, seyahat öncesinde, seyahat evraklarınız (otele giriş belgeleri, uçak bileti, lokal bağlantılar) size teslim edilir. Bu turlarda, Egzotik Tatil’e ait bir havaalanı görevlisi alanda bulunmaz.

Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

Katılacağınız tur ile ilgili vize ihtiyacınız olup olmadığını lütfen satış uzmanımıza danışınız.
 
Katılacağınız tur için talep etmeniz halinde vize alınmasına yardımcı olmamız mümkündür. Ancak acentamız, misafirlerimiz ve büyükelçilikler, konsolosluklar arasında aracıdır. Yetkililerin vize vermemesinden dolayı oluşacak zararlardan acentamız sorumlu değildir. Acentamız vize alınması ile ilgili hiçbir beyan veya tekeffülde bulunmamaktadır ve vize konularında hiçbir garanti vermemektedir. 

Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 

Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11.00 - 12.00 arasıdır. 

Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır.

• Türk Hava Yolları ile Istanbul/ Atina/ Istanbul uçuşları, 
• Talep edilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
• Havaalanı-Otel-Havaalanı transferleri 
• Zorunlu seyahat sigortası. 

 Havalimanı Vergisi 110 EUR, 
• Yurt Dışı çıkış Fonu 15 TL, 
• Tursab Seyahat Sigorta Paketi (Geçerli vizesi olan yolcular için) 15 EUR, 
• Vize ücreti 130 EUR, 
• Kişisel Harcamalar, 
• Öğle Ve Akşam Yemekleri, 
• Ekstra Turlar.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

3 Gece - 4 Gün Konaklama

  • İstanbul/ Atina/ İstanbul
  • Vize Var
  • Rehber Yok
0 EUR

BENZER TATİLLER

DETAYLAR

Skiathos Adası Turu

Eagen Airlines 5 Gece - 6 Gün
01 Şubat - 31 Ekim

DETAYLAR

Mikanos Turları

Aegean Hava Yolları ile 3 Gece - 4 Gün
01 Mart - 31 Ekim

Bizi arayın +90 212 570 70 73