04.09.2013 Çarşamba |

Yurtdışı Tatil Tavsiyeleri

Hepimizin bildiği gibi artık, yurtdışı seyahatlerine çıkmak çok daha kolay. Erken rezervasyon dönemlerinden yararlanıp çok uygun fiyatlara yurtdışı seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Önemli Olan doğru zamanda doğru destinasyon seçimi ve nasıl bir tatil istediğinize karar vermek.
 

-Birlikte gideceğiniz kişi ile nasıl bir tatil hayal ettiğinizi mutlaka paylaşın. Birbirinizin beklentilerini bilin ve rotanızı beklentileriniz doğrultusunda tercih edin. Deniz Kum Güneş Tatili yapmayı planlıyorsanız Roma Floransa Venedik turları gibi kültür turları sizi mutlu etmeyebilir.

- Tura karar vermeden önce, Tur bedeli haricinde  bütçenize karar verin. Bu Bütçe günlük öğlen ve akşam öğünlerinizi ve gittiğiniz yerde ki katılacağınız ekstra turları kapsamalı. Egzotik Tatil seyahat danışmanlarından bu konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.

-Güvenebileceğiniz, bu işi iyi yapan bir tur operatörü tercih edin. Yurtdışı seyahati önemli bir organizasyondur. Uygun fiyata alacağınız bir tur sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Tura dahil olan servisleri karşılaştırın, O ülkeyi iyi bilen ve daha önce birçok operasyon yapmış bir acentayı tercih ederseniz, seyahatinize güzel bir başlangıç yapıp hayal ettiğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Seyahat Danışmanınızın mevsim otel bölge tercihi gibi tavsiyelerine mutlaka önem verin. Her işin bir uzmanlığı olduğu gibi tatil de uzmanlık gerektirir.

-Seyahat Danışmanınıza nasıl bir tatil hayal ettiğinizle ilgili mutlaka bilgi verin. Örneğin  İtalya seyahati  ile ilgileniyorsanız size birçok alternatif sunulacaktır.  Roma, Floransa, Venedik Turları,  Floransa Venedik Turları 7 Gece 8 Günlük Programlardır. Siz gittiğiniz şehiri doya doya gezmek ve o şehirin ambiansını, kültürünü  yaşamak istiyorsanız, Yoğun programlar size uygun olmayabilir.  Seyahat danışmanıza seyahatinizden beklentilerinizle ilgili bilgi verirseniz. Size en uygun programı sunabilir.

-Seyahatinize başlamadan önce gittiğiniz yerle ilgili araştırmalar yapın. Notlar alın ve gezilecek görülecek yerlerin bir listesini çıkarın. Seyahat Danışmanınızla bu bilgiler üstüne konuşup. Birkaç iyi restoran cafe önerisi alın,

Sizi En iyi Egzotik Tatil Seyahat Danışmanları anlar. Uzman Kadromuz ile size hayal ettiğiniz seyahat programlarını  sunuyoruz.

Yurtdışı Seyahat Programlarımızı İncelemek için Tıklayınız >

Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73