30.09.2013 Pazartesi |

Yılbaşında Yurtdışı Turları

Yılbaşında yurt dışında olmanın keyfi bambaşkadır. Roma, Paris, Amsterdam, Prag, Londra, Berlin gibi bir Avrupa başkentine gitmeye karar verdiyseniz, bavulunuza; sizi sokaklarda sıcak tutacak giysilerinizi koyarak başlayabilirsiniz.
 

Çünkü bu şehirleri keşfetmenin en güzel yanı, yılbaşı için ışıl ışıl süslenmiş dar sokaklarda, elinizde sıcak çikolatanız ile kaybola kaybola gezinti yapmak olsa gerek… herhangi bir yere yetişme telaşı olmadan, o güzel sokaklarda; bir mağazanın süslenmiş vitrinini izlemek, gösteri yapan bir pandomim sanatçısına takılmak, şehrin genç müzisyenleri tarafından verilen konseri dinlemek, elinizde metro haritası hangi hatta binmeniz gerektiğini düşünmek..

 

Yılbaşı turlarını incelemek için tıklayınız.

Derken sokaklarda yürümekten bitkin düşüp, gözünüze şirin bir kafe kestirip, en sıcak masasına kendinizi atmak ve daha önce hiç tatmadığınız lezzetli yiyeceklerden tatmak… Çok geçmeden, yeniden enerjinizi toplayıp, bir sonraki durağınıza karar verip, şehrin en güzel müzesinde saatler geçirmek.. O da ne? Havamı kararıyor, bu şehirde nasılda çabuk akşam oluyor? Kulağınıza nasıl geliyor? Daha güzel bir hafta sonu tatili olabilir mi?

Yılbaşında yurtdışı turları çok keyiflidir, Avrupa’da geçireceğiniz 3,4 gün bile yeni yıla büyük bir enerjiyle başlamanıza sebep olur.. Yılbaşı gecenizde, gittiğiniz şehrin dev meydanlarındaki gösteriler ile yada daha önce rezervasyon yapacağınız şık restaurantta geçirebilirsiniz. Bu konuda hem satış temsilciniz, hem de kaldığınız otelin resepsiyonu size alternatifleri sunabilecektir. 

Yılbaşında Avrupa turları diğer dönemlere göre çokta pahalı değildir, rezervasyonunuzu erken yaptırdığınız vakit, oldukça ekonomik uçak biletleri ile bütçenizi çok aşmadan tura gitmeniz mümkün. 5 yıldızlı otellerin bir kısmında, yılbaşı balosu katılma zorunluluğu olabilir. Eğer yılbaşı gecesi oteldeki baloya katılmayı planlamıyorsanız, satış temsilciniz ile bunu teyid etmeniz gereklidir.

Yılbaşı turları, genellikle 28, 29, 30 Aralık çıkışlıdır. 2014 yılbaşı gecesi Salı gününe gelmektedir, bu sebeple hafta sonu ile birleştirilecek olan Avrupa turları için güzel bir fırsat olacaktır. Hele bir de 31 Aralık gecesi kar yağmaya başlarsa, kuşkusuz en güzel yılbaşınız olacaktır.

 

Yılbaşı turlarını incelemek için tıklayınız.

Yine güzel bir Egzotik Tatil turu sonu ve yeni bir egzotik tatil yeri arayışının başlangıcı…  

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73