17.12.2012 Pazartesi |

Yılbaşında Moskova Turu

Yıllara meydan okumuş Kızıl Meydan'da yılbaşını kutlamak benzersiz bir deneyim. Moskova'nın dondurucu soğuğunda, hepsi kendinden geçmiş Ruslar arasında St. basil Katedralinden atılan havai fişekleri izlemek gibisi yok.

Yeni yıla nerede ve nasıl gireceği konusunda planlarını son dakikalara bırakanlar için en iyi seçeneklerden bir tanesi de Moskova. Vize gibi detayları düşünmeden gidebileceğiniz böylesine bir eşsiz Moskova turu yılbaşında unutulmaz olacaktır.

Hem Moskova'lıların hem de dünyanın dört bir noktasından gelen turistlerin birbirleriyle kaynaştığı, soğuk havada insanın içini ısıtan votkanın su gibi aktığı eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Havai fişekler patlarken Ruslar, geleneksel danslarını yapıyor, ünlü sanatçılar eğlenceli konserler veriyorlar.

Yıllara meydan okumuş Kızıl Meydan'da yılbaşını kutlamak benzersiz  bir deneyim. Moskova'nın dondurucu soğuğunda, hepsi kendinden geçmiş Ruslar arasında St. basil Katedralinden atılan havai fişekleri izlemek gibisi yok.

Ama daha farklı bir yılbaşı deneyimi yaşamak istiyorsanız yılbaşına özel düzenlenen tren seferlerine katılabilirsiniz. Bembeyaz karlarla kaplı dağlar arasında yapacağınız yolculukta, Sibirya Ormanlarının izini sürebilir, yeni yıla trenin huzurlu mırıltıları arasında girebilirsiniz.

Yılbaşında Moskova Turu ve Fiyatları için tıklayın ->

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73