29.07.2013 Pazartesi |

Vizesiz Yurtdışı Balayı Turları

Balayı seyahati herkesin özen gösterdiği, en iyi olması için uğraş verdiği seyahattir. Unutulmaz bir balayı geçirmek için yapılan araştırmalar, bütçe planlamaları nereye gitsek soruları, zamanınızı alıyorsa, Egzotik Tatil uzman kadrosu ile kişiye özel olarak hazırladığı seyahat programları ile size en uygun destinasyonu bulmak konusunda yardımcı olacaktır.
 

Öncelikle Balayı seyahatiniz için vize işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız, vizesiz yurtdışı balayı turları tam size göre. Size Dünyanın en Egzotik Tatil mekanlarıyla, en iyi hizmet veren otelleri ile tanıştırabiliriz.

Vizesiz yurtdışı balayı turları alternatiflerimizden bazıları şöyle ;

Uzakdoğu Adaları:

Phuket turu, Deniz kum güneşin tadını çıkarabilirsiniz, gece hayatının hareketli olduğu bu adada doyasıya eğlenebilirsiniz

Koh Samui turu, Bakir doğası ile sizi büyüleyecek bir ada, sakin denizi, romantik atmosferi ile vizesiz gidebileceğiniz keşfedilmemiş cennetin bir parçası

Bali turu, Mistik, Egzotik bir ada olan Bali, Uzakdoğu kültürünü sonuna kadar yaşayabileceğiniz, Egzotik Havasının sizi büyüleyebileceği  bir ada. Bali adasına giderken girişte 25 dolar karşılığı bir vize alabiliyorsunuz, üstelik hiçbir evrağa gerek kalmadan..

 

Maldivler turu, Deniz Kum Güneş Tatili yapabileceğiniz dünyanın hiçbir yerinde eşi benzeri olmayan berrak sularında yüzebilir, Romantik otellerinde konaklayıp unutulmaz bir balayı geçirebilirsiniz

Seyşeller turu, Hint okyanusunun masmavi denizinde yüzmeyi beyaz kumlar üzerinde güneşlenmeyi hayal edin, Tropik cennet ada kendinizi özel hissetmeniz e neden olacak.

Zanzibar turu, Hint Okyanusu’nun Afrika’yla buluştuğu kıyılardaki Zanzibar Adası, vizesiz gidebileceğiniz Egzotik  ada alternatiflerinden birtanesidir.

Cape Town turu, Lüks bir tatil için aradığınız bir çok şeyi bulabileceğiniz bir destinasyon. Cape Town, şık restoranları, lüks otelleri, müzeleri kültürel zenginlikleri ile vizesiz olarak gidebileceğiniz unutulmaz bir balayı programına ne dersiniz.

Yakın çevredeki vizesiz yurtdışı balayı turları alternatifleri ise şöyle; St.Petersburg, Dubrovnik, Beyrut gibi destinasyonlar vardır. Vizesini daha kolay aldığımız ülkelerin başında da Dubai, Muscat bulunmaktadır.

Egzotik Tatil tüm dünyayı ayaklarınızın altına seriyor. Egzotik Tatil Her Renk Tatil.

Tüm Balayı turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73