06.03.2014 Perşembe |

Uzakdoğu Seyahati

Farklı kültürleri gözlemlemek her zaman farklı bakış açısı kazandırır insanlara. Yıllardan beri tartışıla gelen "Çok okuyan mı bilir? Çok gezen mi" sorusu aklıma geldi şu an… Her ikisini yapan da öğrenir ama gezip gören o kültürün içinde yaşayan insan hiçbir zaman unutmaz yaşadıklarını.
 

Hep hatıra olarak kalır belleklerde. Okunan çabuk silinir zihinlerden. Hiçbir zaman unutamayacağınız  bir seyahati Ailenizle birlikte yaşamaya ne dersiniz . 

Uzakdoğu tatili ailenizle birlikte seyahat edebileceğiniz en güzel bölgelerden bir tanesidir. Dünyanın en iyi kumsalları denizi sizleri bekliyor… Fil Safarileri yapabilir, birçok kültürel turlara katılabilirsiniz. Bali Phuket, Koh Samui adaları gerçekten doğa harikası bir atmosfere  sahip.  Denizin, kumun, güneşin tadını çıkarıp ardından birkaç gün Bangkok ya da Singapur konaklaması yaptığınızda Uzakdoğu mistik havasını sizde tatmış olacaksınız Bangkok’ta yüzen çarşı turu Singapur’da Sentosa adası turu tavsiye ettiğimiz turlar arasındadır.

Deniz ürünlerini seviyorsanız Uzakdoğu size cennet gibi gelecek.  Birbirinden güzel deniz ürünlerinin tadına bakabilir, Tropik meyveleri n tadını keşfedebilirsiniz.

Uzakdoğu seyahati hiçbir yolcumuz için imkansız değil. Dilerseniz uçuşlarınızı millerinizle alın, biz sizin otel ve transferlerinizi organize edelim. Yada Erken rezervasyon fırsatlarından yaralanıp tatilinizi düşündüğünüzden çok daha uygun fiyatlara  getirin karar sizin.

 Egzotik Tatil’in uzman seyahat danışmanları ile görüşüp hemen  rezervasyonlarınızı yaptırın. fırsatlardan yararlanın.

Tüm Uzakdoğu turlarını listele >

 

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73