10.05.2013 Cuma |

Uzakdoğu'da SPA Keyfi

Su ile gelen sağlık anlamını taşıyan spa çoğumuzun hakkında konuştuğu bir vücut terapisidir. Günlük spalar stresin gittikçe arttığı, şehir hayatından günlük baskılardan kurtulmak isteyenlere mucizevi hizmetler sunuyor.

Uzakdoğu da yaygın olan spa merkezleri bir çok alternatiflerle sizlere hizmet sunuyor. Hem tatil yapabilir hem de bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek masaj ve spa seçeneklerinden çok uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz

Uzakdoğu Masaj Seçeneklerinden bazıları;

Geleneksel Bali Masajı
Duyularınızı yeniden uyandırın ve kendinizi huzur içinde bulun. Geleneksel bir Bali masajı, akupressür ve sıkı, yumuşak darbelerin tam bir beden masajında bir araya getirilmiş aralıksız bir karışımıdır.

Thai Masajı
Bedeni ve zihni derinlemesine gevşetip canlandırmak üzere bir araya getirir. Thai masajının faydaları arasında, esnekliğin artması, eklem ve kaslardaki ağrılardan kurtulma ve bedenin enerji sisteminin dengelenmesi de vardır.

Hint Baş Masajı
Özel yağların kullanıldığı, birkaç bin yıllık bir Hint masaj tekniğidir. Kesin ve nazik masajı baş, yüz ve omuzlar üzerinde odaklanır.

Hint Sıcak Yağ Masajı
Sıcak yağ ile baştan ayağınıza kadar yapılan hassas ama aynı zamanda rahatlatıcı masaj sayesinde gerilimler rahatlatılır ve yepyeni bir yaşam sevinci hissedersiniz.

Lomi Lomi Masajı
Lomi Lomi Masajı bu pozitif enerjileri uyandırmaya yardımcı olur, bedenin enerji noktalarına dokunularak fiziksel ve ruhsal rahatlama sağlar. Lomi Lomi masajı, zihni ve bedeni rahatlatıp dinlendirerek bedeninizde sıkışıp kalmış sorunlarınızdan arındırır.

Kişilerin problemlerine göre her türlü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ve sağlıklarının daha iyiye gitmesi amacıyla kurulan Spa merkezleri Uzakdoğu da çok uygun fiyatlara sizleri bekliyor.

Egzotik Tatil İle Uzakdoğu’ya gidin rahat edin. Bırakın tüm detayları sizin yerinize biz düşünelim…

Egzotik Tatil Her Renk Tatil   Tüm Uzakdoğu turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73