09.10.2017 Pazartesi |

Şubat ayında nereye gitmeli ?

Kapımıza yaklaşan kış mevsiminin soğuğundan kaçmak isterseniz size sıcacık önerilerimiz ve "şubat ayında nereye gitmeli" sorumuza yanıtlarımız olacak. Kosta Rika'nın gizli şelaleleri ve yemyeşil yağmur ormanlarından, Brezilya Karnavalının renkli geçit törenlerinden, güneşli plajları ile Uzakdoğu ve Hint Okyanusundan, Güney Afrika'nın doğal yaşam parklarına kadar Şubat, dünyanın güneşli yerlerinden bazılarını keşfetmek için mükemmel bir zaman.

Rio de Janeiro, Brezilya
Latin Amerika'nın yılın en heyecan verici olayı olan Rio Karnavalı daha önce gördüğünüz kutlamalardan çok farklıdır - bütün şehir tatildir! Sokaklarda renkli manzaralara tanık olacağınız kutlamalar ile kulüplerde ve diskolarda Karnaval coşkusu sizi bekliyor. Gerçekten eşsiz bir deneyim için, Brezilya turunuz sırasında Karnaval Töreni'ne katılmayı düşünün!

Venedik, İtalya
Bir Karnaval kutlamasından diğerine, Venedik de Şubat ayında renkli kutlamalarla şenlenir. Özenle boyanan Venedik maskeleri ve kostümleri ile katılacağınız sayısız partiden daha büyülü bir ortam olamaz.

Kosta Rika
Güneş ve macera dolu bir tatil istiyorsanız, Kosta Rika'nın sonsuz plajları ve yemyeşil yağmur ormanlarından farklısı düşünülemez. Ekstra heyecan verici bir Kosta Rika deneyimi için dünya'daki en çok biyolojik çeşitlilikteki yerlerden biri olarak bilinen Osa Yarımadası'na doğru yolculuğa çıkın!

Hong Kong

Çin Yeni Yılı kutlamalarını hiç yaşamadıysanız, Hong Kong bunun için doğru adres olacaktır. Gökyüzünü renklendiren havai fişek gösterileri Victoria Limanı'nı ele geçiriyor adeta. Coşkulu kalabalığın kapladığı caddeler, gece geçit törenleri ile bambaşka bir tecrübe yaşatıyor ziyaretçilerine.

Cape Town, Afrika
Sıcak güneşli günler, ılık akşamlar ve geceler ile Şubat, Güney Afrika sahillerini ziyaret etmek için en doğru zamandır. Eğlencenin hiç bitmediği bar ve restoranlarda yerel şarapların ve biralarının tadını Table Mountain'ın eşsiz manzarası eşliğinde çıkarın.

Phuket
Tropikal yağmuru neredeyse hiç almadığı Şubat ayında deniz, kum, güneşin tadını çıkarmak için Phuket’i mutlaka ziyaret edin.

Maldivler
Yılın her zamanı sıcak olan Maldivler’de güneşten uzun süreli faydalanmak istiyorsanız Şubat ayında orada olmalısınız.En güzel döneminde olan bölgede bir palmiye gölgesinde veya size özel havuzlu bungalow odanızın şezlongunda deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarın deriz.

@egzotiktatil

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73