14.01.2013 Pazartesi |

Sri Lanka Turlarımız Satışa Açılmıştır.

Sri Lanka’da hava 30 Derece!!! Egzotik Tatil - Sri Lanka Turlarımız Satışa Açılmıştır.

Hint okyanusunun incisi olarak adlandırılan Sri Lanka, kültür, doğa, tarihin bütünleştiği büyüleyici bir ülkedir.

Sri Lanka Adasının en ünlü plajları Bentota, Arugambay, Galle, Matara, Negambo, Unawatuna ve Kalutara’dır. Sri Lanka turlarımıza gittiğinizde uğramayı unutmayınız.

Bunların arasında en turistik olan ise Bentota sahilidir.

Tüm Srilanka turlarını listele >  Bentota, Colombo’ya 60 km., Sri Lanka havaalanına ise 90 km. uzaklıkta, Galle bölgesinin ise güney kıyısında yer almaktadır. Hint okyanusunda yer alan bu bölgede denizin güzelliğinin yanısıra, su sporları için oldukça popülerdir. Jet-ski, rüzgar sörfü, parasailing, dalış vb. aktiviteleri yapmanızmümkündür. Sahilde, birbirinden güzel pek çok otel vardır. Bu oteller hem aileler için, hem de romantik çiftler için oldukça idealdir.
Ülkede aynı zamanda pek çok tarih mirası şehir vardır. Anuradhapura, Galle, Kandy, Kataragama, Polonnaruwa, Sigiriya bunlar arasındadır. Egzotik Tatil’in organize ettiği tur programlarında bu bölgelerden bir kısmı yer almaktadır. Kolombo’ya 115 km uzaklıktaki Kandy, resmedilmeye değer bir bölgedir. Kandy, çay ve baharat bahçelerinin, dağların, göl ve nehrin tam ortasında deniz seviyesinden 490 metre yukarıda kurulmuştur. Kandy sadece göz zevkinize hitap etmekle kalmaz, ayrıca 4.yy kalma Dalada Maligawa tapınağına da ev sahipliği yapmaktadır. Sigiriya ise Kolombo’ya 166 km. uzaklıktadır. 5.yy kalma bu kaya kalesi, kaçak bir kralın kalesi olarak bilinmektedir.

Peki ya Sri Lanka’ya niçin gitmenizi öneriyoruz? Aşağıdaki başlıklar ilginizi çekiyorsa, mutlaka Sri Lanka’yı seyahat programınıza dahil edin. Hem de çok geç kalmadan gidin, henüz bakir olan bu ülke seyahat etmek çok keyifli ve ekonomik..

- Vahşi yaşam ve doğa
- Macera
- Kültür
- Golf
- At Binme
- Alışveriş
- Eğlence
- Spa
- Yeme&İçme
- Deniz

Sri Lanka, Türk vatandaşları için “vizesiz” giriş yapabilecekleri bir ülke. Sadece bir pasaportunuzun olması ve pasaportunuzun altı ay geçerliliği olması yeterli.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73