06.12.2012 Perşembe |

Sömestre Turları 2013 Yarıyıl Tatili

2013 Şubat tatili 28 Ocak tarihinde başlayarak 8 Şubat 2013 tarihine de sürecek. Bu güzel tatil fırsatını iyi değerlendirmek ve farklı ülkeler görmek isteyen misafirlerimiz için birbirinden güzel turlar hazırladık.

Sömestre Tatilinde Nereye Gidilir?
Sömestre tatili için 2013 yılında öne çıkan destinasyonlar İtalya, Alplerde Kayak, Orta Avrupa ve Uzakdoğu... 15 gün gibi uygun bir tatil süresi için mevsim olarak da oldukça uygun sayılan Uzakdoğu tercih edilebilir. 27 Ocak 2013 tarihinde başlayacak olan 8 gece 10 günlük bir Bangkok - Phuket - Singapur turuna katılabilir ve uzakdoğunun simgesi bu üç destinasyonu keyifle gezebilirsiniz. Singapur Havayolları ile yolculuk edilen Uzakdoğu turlarımız fiyat olarak da egzotiktatil.com'un en başarılı olduğu turlar arasındadır.

2013 Sömestre Uzakdoğu Turları Fiyatları için tıklayın ->

2013 Sömestr Tatilinde Avrupa Turları...
Avrupa turlarında, İtalya ve Orta Avrupa şehirlerinde yapılacak gezilerin ön plana çıktığı dönemde Venedik-Floransa-Roma turuna yada Viyana-Prag-Budapeşte turlarından birine katılabilirsiniz. Sömestre tatiline özel organize ettiğimiz bu turlar ile Avrupanın en önemli noktalarını gezecek, yeni şeyler öğrenecek ve yeni kültürler tanıyarak bölgeye özgü lezzetleri tadabileceksiniz.

2013 Sömestre Avrupa Turları Fiyatları için tıklayın ->

2013 Sömestre Kayak Turları...
Sömestrede kayak turu bir yarı yıl tatili için en uygun zaman olarak öne çıkıyor. İtalyan Alpleri'ne yapılacak bir yolculukta Kayak yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 7 Gece, 8 gün olarak organize edilen turumuzda bölgenin en özel otellerinde konaklama keyfini yaşayacaksınız.

2013 Sömestre Kayak Turları Fiyatları için tıklayın ->

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73