01.10.2013 Salı |

Sömestre Turları

2014 yılında sömestre 24 Ocak Cuma günü başlıyor… Peki o 2 hafta siz ne yapacaksınız? Çocuklarınız ile birlikte henüz bir plan yapmadınız mı? Tatillerinin daha ilk gününde çocuklarınız size “ şimdi ne yapacağız “ demeye başlayacaklardır. Eğer güzel bir planınız yoksa bu soruyu duymaya hazırlıklı olun.
 

Çocukları mutlu etmek için neler yapılabilir sorusunun yanıtı ise çok basit. Vaktiniz ve bütçeniz ile doğru orantılı olarak bir gezi planlayabilirsiniz.

 

 

Sömestre turlarını incelemek için tıklayınız.

Eğer 3,4 günlük bir değişim istiyorsanız, Sömestre Avrupa Turları tam size uygun bir seçim olacaktır. Paris’e gidip Eiffel’e çıkabilirsiniz, Musee d’Orsay’e gidebilirsiniz, Paris’in birbirinde güzel pastanelerinde siz keyif sürerken, onlara da kocaman süslü bir pasta siparişi verebilirsiniz. Eğer Roma’ya gitmeye karar verdiniz ise, çocuklar Colosseum’a bayılıyor, ilk önce Collosseum’u gezebilir, ardından La Fontana di Trevi’ye (Aşk Çeşmesi) gidip, onlara orada nasıl bozuk paralarla dilek tutabileceklerini gösterebilirsiniz ve şüphesiz en keyiflisi Roma’da çocukları yemek yemek için zorlamak zorunda değilsiniz, birbirinden güzel pizzaları ve pastaları ile çocuklarınız Roma’dan 1-2 kilo almış olarak bile dönebilir. Çocuklarınız ile bir başka keyifli şehir de Barcelona… Çocuklarda Barcelona’ya bayılıyor… onları mutlaka La Sagrada Familia’ya götürün, marina ve çevresi de çocuklarla müthiş güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer.. Balık pazarına tadım yapmaya çocuklarla gidilmez demeyin, onlar için ne güzel bir deneyim olacağını ve okula döndüklerinde arkadaşlarına bu deneyimi nasıl güzel aktaracaklarını bir düşünsenize… Paris, Roma, Barcelona, Londra ve başka bir Avrupa kenti.. eğer çocuklarınız ile gitmeyi planlıyorsanız, gitmeden önce mutlaka satış temsilcinize orada çocuklarla ile yapılabileceklerin bir listesini isteyin, sonra da yola koyulun…

 

 

Sömestre turlarını incelemek için tıklayınız.

Eğer sömestre turları için daha uzun bir süreniz varsa, bizler burada buram buram kış mevsimi yaşarken, onları uzakdoğunun bakir adalarından, Bali, Samui, Phuket gibi adalara da götürebilirsiniz ve yeni okul dönemi için biraz kemiklerini ısıtıp, enerjilerini yineleyebilirsiniz… Maldiv, Mauritius, Seychelles adaları da Hint Okyanusunun en güzel adalarındandır.

Veya bu defa farklı bir gezinti yapmak istiyorsanız, onları Kenya’da Safari’ye götürün.. televizyonda saatlerde o belgeselleri izleyerek vakit geçiren çocuklarınızın orada ne büyük keyif alabileceklerini hiç düşündünüz mü? Gitmeden önce seyahat temsilcinizden gerekli ve yeterli bilgi alırsanız, bu seyahat sizin için yaşadığınız şehirden bile daha güvenli bir hal alır….

 

 

Sömestre turlarını incelemek için tıklayınız.

Yine güzel bir Egzotik Tatil turu sonu ve yeni bir egzotik tatil yeri arayışının başlangıcı…  

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73