20.11.2013 Çarşamba |

Sömestre Tatilinde Nereye Gidilir

Sömestre dönemi 25 Ocak - 09 Şubat tarihleri arasındadır. Çocuklarınızla birlikte unutulmaz bir tatil geçirmeye ne dersiniz? Hayatta her şey çocuklarınız gülsün, mutlu olsun diye değil midir? Gelin Sömestre programlarını gözden geçirip sizin için en uygun olanı bulalım.
 

Çocuğunuzla birlikte kültür turu yapabilirsiniz. Birbirinden değerli müzeleri gezip tarihlerini deneyimli rehberlerimizden dinleyebilirsiniz. Tarihe ilgili çocuğunuz var ise Budapeşte Viyana Prag Turlarını yada Bercelona Madrid turlarını değerlendirebilirsiniz.

Yada  çocuğunuzun hayallarini süsleyen Disneyland kahramanlarını, yakından görmesini sağlayıp, unutulmaz bir sürpriz yapmaya ne dersiniz. Emin olun tüm  çocuklar  böyle bir sürpriz karşısında çok mutlu olurlar

Malum kış aylarındayız yaz aylarını şimdiden özler olduk. Çocuğunuz ile Egzotik bir adada tatil geçirmeye ne dersiniz. Denizin Kumun ve eşsiz denizin tadını çıkarabilir,  Çocuğunuz ile fil safarilerine katılıp, her baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturacak eşsiz fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi herşey çocuklar gülsün diye. Sizde seyahatinizin rotasına karar veremediyseniz, Bırakın sizin için herşeyi organize edelim. Size sadece bavulunuzu toparlamak ve tatilin keyfini çıkarmak kalsın….

Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73