22.10.2013 Salı |

Sömestre’de Yurtdışı Turları

Veliler yıl içerisindeki yoğun tempoya kısa bir mola vermek, çocuklar ise daha fazla aileleriyle uzun vakit geçirebilmek, gezip-eğlenmek için Sömestre tatilini dört gözle bekler.
 

15 günlük bu keyifli günleri değerlendirmek için şimdiden bir program yapmaya ne dersiniz. Ekonomik fiyatlara yurtdışı seyahati planlamak artık çok kolay. Sömestre turlarımız her zevke ve bütçeye uygun alternatifler düşünülerek hazırlanmıştır.

Mesela çocuklarınızın ve ailenizin ilgi alanlarına göre neler yapabilirsiniz diye düşündüğümüzde size birbirinden keyifli sömestre tatili seçenekleri sunabiliriz.

Eğlence istiyorsanız; Paris-Disneyland’da eğlenceli ve neşe dolu günler geçirebilir..

Keşif ve alışveriş derseniz; Amerika’yı ailece keşfedip, alışveriş yapabilir…

Sanat ve tarih tercih ederseniz; Roma veya Floransa’da sanat ve tarih dolu günler geçerek, çocuklarınıza kitaplarda okuduğu yerleri görmesini sağlayabilir..

Deniz-güneş isterseniz; Uzakdoğu ve Dubai’de sıcak bir deniz güneş tatili ile ailenizle keyif dolu bir Sömestre tatili yaşatabilirsiniz.

Sömestre yurtdışı turlarını incelemek için tıklayınız. 

Sizin tatiliniz hangisi ?

Bizler her durumda size ekonomik ve özel programlar yapmak için hazırız, geç kalmadan tatilinizi seçin..Sömestre Tatilinizi renklendirin.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73