19.06.2013 Çarşamba |

Singapur - Uzakdoğu'nun Bağımsız ve Teknolojik Ülkesi

Singapur, Uzakdoğu’nun bağımsız ada devleti olmasının yanı sıra, dünyanın en büyük uluslararası ticaret merkezlerinden biridir.Düzeni, gelişmişliği , teknolojinin çıkış noktası olmak gibi özellikleri Singapur’un aynı zamanda Uzakdoğu’nun parlayan yıldızı yapmıştır.

Uzakdoğu’ya yapılan iş seyahatlerinde, deniz ve güneş tatillerin sonrasında ve Uzakdoğu başkentlerine yapılan klasik turlar ile Singapur’u ziyaret eden misafirlerimizin sayısı oldukça yüksektir. Singapur’da her standartta otel mevcuttur, konaklamalarınızda 5* Deluxe otellerden Marina Bay Sands oteli tercih edebilir, hatta otelin 52. Katındaki havuzda Singapur manzarasına karşı yüzebilirsiniz. Veya 4* fakat merkez olan Orchard caddesindeki otellerden birinde son derece ekonomik bir konaklamayı tercih edebilirsiniz. Bizlerde Egzotik Tatil ekibi olarak misafirlerimize, Bali ve Phuket gibi egzotik adalardan birinde dinlenip, eğlenceli bir yaz tatili geçirdikten sonra teknolojinin son trendlerini takip edebilecekleri ve belki de biraz alış-veriş yapabilecekleri Singapur konaklamasını mutlaka tavsiye ediyoruz. Singapur’un kalbi diyebileceğimiz ünlü Orchard caddesinde ki birbirinden şık mağazalardan alış-veriş yapabilir, 24 saat yaşayan bir merkez olan Clark Quay’de geç saatlerde bile bir şeyler içerek keyifli bir Singapur manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Singapur’a gelmişken ünlü Sentosa Adasına günü birlik bir ziyaret yapmak, seyahatinizi daha da keyifli hale getireceğine eminiz. Sentosa adasına teleferik ile çok heyecanlı ve harika manzaralar eşliğinde yapacağınız yolculuk sonrasında varıyorsunuz. Adada birbirinden keyifli ve görselliği ile sizi etkileyecek yerlerden bazıları olan kelebek parkını, mumya müzesini gezmenizi öneririz. Ancak en göz alıcı ve unutulmaz anlara Su Altı Dünyası ve su ve lazer ikilisinin muhteşem bir şekilde birleştirildiği Songs of the Sea gösterisinde tanık olacaksınız.

Singapur Havayollarının konforlu uçuşu ile Türkiye’den Singapur’a her istediğiniz tarihte gidebilir, birkaç günlük bir konaklama ile bile Singapur’u keşfedebilirsiniz.

Egzotik Tatil’in Singapur içeren turlarından birine katılmak veya size özel bir program hazırlamamız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.   Tüm Uzakdoğu turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73