21.08.2013 Çarşamba |

Singapur’da Nerelere Gidilir

Uzakdoğu’da bulunan Bali, Phuket, Koh-Samui gibi adalar balayı çiftlerinin ve tropik ada seyahati sevenlerin sıklıkla tercih ettiği destinasyonlardır. Birçok yolcu Uzakdoğu’ya gitmişken sadece ada seyahati yerine dönüşte şehir hayatını da keşfetmek istiyor. Singapur, tropik adalar seyahatlerinizin ardından 1 ya da 2 gece konaklayıp görmeniz gereken bir ada ülkesidir.

Singapur’da Nerelere Gidilir? Diyorsanız, tavsiyelerimizi okumanızı öneririz. Singapur’un düzenini, temizliğini, güvenliliğini anlatmak için kelimeler yetersiz kalabilir. Tek şehirden oluşan bu küçük ülke, o kadar düzenli ki, dünyada yaşanılacak yerler sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Singapur’da Uzakdoğu kültürünü yakından gözlemleyebilir, alışveriş yapabilir, birkaç tura katılarak ülkeyi keşfedebilirsiniz. Örneğin ‘’Duck Tour’’ denilen tura katılabilirsiniz. Nehirde keyifli ve öğretici bir gezintiye çıkacaksınız. Nehrin denizle birleştiği noktada, Singapur’a giden herkeste en az bir fotoğrafı bulunan, Singapur Gökdelenleri  manzarası karşınıza çıkıyor. Burada fotoğraf çektirmenizi öneririm.

Tüm Singapur turlarını listele >  Sentosa Adası, Singapur’un güneyinde bulunan, tam bir adadır. Adaya ulaşım için, teleferik, otobüs ya da Sentosa Express MRT hattını kullanabilirsiniz Ada üç ayrı duraktan oluşuyor. Birinci durakta indiğiniz de Universal Studios’a gidebilirsiniz. Tam gün sürecek olan bu turda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Elektronik aletlerle ilginiz var ise burası tam size uygun bir yer. Ocrhad caddesi Singapur’un en ünlü caddesidir. Bir cok Elektronik Mağazalarından birçok ünlü markaları bulabilirsiniz. fotoğraf makinaları kamera ve telefonları Türkiye’ye nazaran %30 daha uygun fiyata satın almanız mümkün.

Alışverişinizi bitirdikten sonra Orchad caddesinde güzel bir restoranda yemeğinizi yiyebilir ardından kahvenizi yudumlarken şehri izleyebilirsiniz.

Tüm Singapur turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73