15.11.2012 Perşembe |

Singapur'a Nasıl Gidilir? Singapur'a Vize varmı?

Sessiz ve sakin bir ülke olan Singapur'da gideceğiniz şehrin adı da Singapur... Küçük ve çok şirin bir uzakdoğu adası olan Singapur bölgeye yapılacak seyahatlerde görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Türkiye'den en kolay ulaşılabilen uzakdoğu destinasyonu diyebileceğimiz Singapur'a direk uçuşlarla ulaşılabildiği gibi gayet konforlu şekilde aktarmalı uçuşlarla da ulaşmak mümkün.

Singapur vize istiyor mu? Singapura vize gerekiyormu?
Singapur tatilinin belki en avantajlı taraflarından bir tanesi de Türk pasaportlu yolcularımız için vize gerekmiyor olması. Sadece pasaportunuzun 6 ay geçerli olması ülkeye giriş yapmak için yeterli olacaktır. Sessiz ve sakin bir ülke olan Singapur'da gideceğiniz şehrin adı da Singapur... Küçük ve çok şirin bir uzakdoğu adası olan Singapur bölgeye yapılacak seyahatlerde görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Yerli halk, bu güzel adanın tanrının parmağın ucuyla dokunarak yarattığına ve bu nedenle adanın doğal felaketlerden hiçbir şekilde etkilenmediğine inanıyor. Ilıman bir iklime sahip olan adanın insanları da oldukça iyi niyetli bir yapıya sahip.

Singapura uçuş süresi ne kadar?
Yaklaşık 9-10 saat süren uçuş süresince son derece konforlu uçaklarla yolculuk yaparak Singapur'un başkenti Singapura ulaşmak mümkün.

Singapur Pahalı bir ülke mi?
Singapur'a yapacağınız yolculuklarda en önemli maliyet uçak bileti aşamasıdır. Ancak EgzotikTatil'in size sağladığı paket turlar bu konuda son derece uygun fiyatlı olacaktır. Katılacağınız bu turlarla sadece 1 uçak bileti parasına bir tek Singapur'u değil bir kaç ülkeyi daha görme şansına ve en konforlu uçaklarda yolculuk edip, en lüx otellerde konaklayarak son derece keyifli ve uygun fiyatlı bir uzakdoğu tatili geçirebilirsiniz.

Tüm Singapur turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73