02.08.2016 Salı |

Seyşeller’e gitmek için güzel sebeplerimiz var

115 şahane adadan oluşan Hint okyanusun en güzel adalar topluluğundan biri Seyşeller size harika plajlar, egzotik yaban hayatı, zengin ve çeşitli bir kültür şöleni sunar.
 

Yıllardır bir çok gezginin görülecek yerler listesinde olan Seyşeller’e gitmeyi düşünüyorsanız, işte size gitmenizi kolaylaştıracak bazı sebepler sunmak isteriz.

  Plajlar Öncelikle mükemmel, beyaz kumlu, harika bir okyanusa uzanan plajlarda denize gireceksiniz, elbette ki hepsi ayrı güzel ama size en iyilerini söylemek isteriz. Beau Vallon, bir çok aktivite yapabilceğiniz, yüzmek ve güneşlenmek için harika olan Seyşellerin en ünlü plajıdır. Ailenizle buraya gitmenizde hiçbir sakınca yoktur. Baie Lazare bir diğer plajdır, burası da altın kumları olan ormana yakın ve küçük bir plajdır. Ayrıca Kempiski Seychelles Resort buradadır. Anse Source d’Argent küçük ama mükemmel bir plajdır, pembe kumları ve palmiye ağaçları ile hazır gitmişken kaçırmamanız gereken belki de oranın en güzel plajıdır.   Yaban Hayat Seyşeller birçok koruma programı tarafından yaban hayatın korunduğu bir yerdir. Özellikle yürüyüşçüler ve bisikletçilerin dağ zirvelerinden, palmiye ağacı ormanlarına kadar keşfedeceği birçok yer vardır. Bunlardan bazılarını size söylemek isteriz. Mahe’de bulunan Morne Seychellois Ulusal Parkını palmiye ormanlarını görmek için, Vallee de Mai palmiye ağacı ormanlarını ve nadir tür kuşları görebilmek için ve Silhouette Adasını da devasa büyüklükteki kaplumbağalar ve yakınlarda dalış yapıp mercanları görebilmek için ziyaret etmelisiniz.   Kültür Seyşeller, sömürge döneminden dolayı Afrika, Fransa ve İngiliz kültürünün harmanlanmış bir sonucudur. Sömürüden dolayı oluşmuş kültür harmonisini birçok alanda görebileceksiniz. Yemeklerde genelde deniz mahsulleri kullanıyorlar, baharatlardan sarımsak ve acı biber yerel halkın favorisidir.   Ayrıca Seyşeller de güzel bir tatil geçirmek için seyahat danışmanlarımız size doğru Seyşeller otelinizi seçmeniz ve oradaki tatil organizasyonlarınızı yapmanızda yardımcı olacaklardır.   Seyşeller turları için tıklayınız.
  @egzotiktatil.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73