28.06.2013 Cuma |

Riga'ya Gitmek için Çok Sebebiniz Var...

RİGA- Baltıkların başkenti Riga. Riga’da çok dinamik bir kültürel yaşam vardır. Latvia National Opera dünyaca ünlü pek çok artisti bir araya getirmektedir. Konser salonlarında sıklıkla klasik ve popüler müzik konserleri verilmektedir. Sergi salonlarında da klasik pek çok ünlünün eserlerini bulabilmek mümkün olduğu kadar, sıra dışı sanatçılarında eserlerine yer verilmektedir.

RİGA-Baltıkların mimari incisi Riga. Riga mimarlık açısından çok çeşitli ve güzeldir. 800 yıllık Gothik Kiliseleri, eski şehirde yer alan Ortaçağ binaları, bunun yanısıra ahşap binalar yer almaktadır.

RİGA-Gastronominin başkenti Riga. Riga’da çok farklı mutfaklara sahip restaurantlar vardır, aynı zamanda Letonya geleneksel yemeklerinin de çok lezzetli sunumları yapılmaktadır.

RİGA- Aktif tatil yapabileceğiniz kent Riga. Riga spor bağımlıları için çok uygun bir kenttir. Şehirde çok güzel ve büyük parklar bulunmaktadır. Su sporları, motor sporları, golf alanları bulunmaktadır.

RİGA- Yüzyılları buluşturan kent Riga. 800 yıldan daha yaşlı olan Riga pek çok farklı kültürü birleştirmektedir. Her kültürün farklı izlerini taşır.

RİGA- Alışveriş yapmayı çok seveceğiniz şehir Riga. Eski şehir meydanında hediyelik eşya satan pek çok ufak dükkan bulunmaktadır. Yine eski şehrin dar sokaklarında keyifle gezinti yapabileceğiniz sanat galerileri vardır. Aynı zamanda bilinen pek çok marka mağazanın bulunduğu alışveriş merkezleri de vardır.   Tüm Baltık turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73