30.10.2015 Cuma |

Phuket’te Phi Phi Adası Turu

Phuket’ten speedboat (sürat motoru) ile yola çıkıyoruz 45 dakika sürüyor yolculuğunuz. Phi Phi adaları kapsamında 6 tane ada vardır bunlar Phi Phi Don, Phi Phi Leh, Koh Bida Nok, Koh Bida Nai, Mosquito Island ve Bamboo Island isimli adalardır. Geziniz boyunca en azından 4 adaya, bir çok koya ve plaja uğrama imkanı bulacaksınız. Maymun Plajı, Maya koyu, Viking mağarası ve uğrayacağınız minik adacıklar göreceklerinizin sadece bazıları.
 

İşte sizi Phuket gezisine gittiğinizde heyecanlandıracak olan tur Phi Phi Adası turu, turun İngilizce adı Phi Phi Island Tour by Speedboat’dur. İster phuket ucuz bir phuket turuna katılın ister phuket otelleri için gidin isterseniz phuket gece hayatı için oraya gitmiş olun gitmeden bizim aracılığımızla veya gittiğinizde oteliniz aracılığı ile bu turu ayarlayabilirsiniz. Phuket adasında size sunacakları Phi Phi (fi fi adası diye okunuyor) adası turu en meşhur ve tercih edilen turdur. Phuket turunuzu muhteşem kılacak olan turu size biraz anlatmak istedik. Öncelikle Phuket’ten speedboat (sürat motoru) ile yola çıkıyoruz 45 dakika sürüyor yolculuğunuz. Phi Phi adaları kapsamında 6 tane ada vardır bunlar Phi Phi Don, Phi Phi Leh, Koh Bida Nok, Koh Bida Nai, Mosquito Island ve Bamboo Island isimli adalardır. Geziniz boyunca en azından 4 adaya, bir çok koya ve plaja uğrama imkanı bulacaksınız. Maymun Plajı, Maya koyu, Viking mağarası ve uğrayacağınız minik adacıklar göreceklerinizin sadece bazıları.

Turunuz Royal Phuket Marina’dan kalkacak, bu sırada meyva sularınız eşliğinde kullanacağınız şnorkel takımınızı seçebilirsiniz. 30 dakika denizde ilerledikten sonra ilk uğrayacağınız yer Maymun Plajı(monkey beach), bembeyaz kumlar turkuaz deniz ve mavi gökyüzü, işte yeryüzündeki cennet.

İkinci durağımız Maya koyu, kristal denizi burada bulacaksınız. Leonardo Di Caprio’nun The Beach filmindeki yer işte burası. Adanın adı “Maya” yerli denizcilere göre fırtınalarda korunaklı bir dinlenme yeri bulan deniz prensesinin adıdır. Burada şnorkellerimizi takıyoruz ve deniz altının tadını çıkarıyoruz. Ardından diğer adaların, koyların, fiyortların, mağaraların keşfine devam ediyoruz. Öğle yemeğinizi de Koh Phi Phi Don’da yedikten sonra tura devam ediyoruz. Tropik balıklarından, mercanlara kendinizi bir kartpostalda gibi hissedeceksiniz. Geri kalanları tur sırasında keşfedeceksiniz. Phuket turlarımız ile bu tura gitme imkanınız olacağını unutmayın ve Phuket turuna gidip Phi Phi Island turuna gitmemek emin olun çok büyük bir kayıp. Harika bir macera yaşayacağınıza emin olun.

Phuket Turlarımız İçin Tıklayınız.  
 

@egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73