02.10.2017 Pazartesi |

Phuket'te Neler Yapılır

Phuket'te neler yapılır diye düşünenler için en güzel başlıklar burada... Phuket güzel kumsalları, Patong’taki canlı gece hayatı dışında da ziyaretçilerine farklı ve büyüleyici aktiviteler sunmaktadır. Çeşitliliği benimseyin, yerel renk, kültür ve 5 yıldızlı bir tatille kendinizi şımartın ve unutulmaz bir deneyime hazır olun.

Havuzlu Villada kalın

Havuzlu villa imkanı sunan lüks tatil beldelerinden birini seçin ve nefesinizi kesen Andaman denizi manzarası eşliğinde egzotik tatları deneyimlerken ağaçlar arasında yerini almış havuzunuzda sakinlik ve sükuneti tecrübe edin.

Yerel köy pazarını ziyaret edin

Puket günlük hayatını yerinde incelemek için yerel pazardan daha iyi bir yer yok. Parlak gülümsemeleri ile misafirleri karşılayan yerel halk sebze, et, baharat ve kıyafet alışverişinde bulunmak için her gün gelir. Bazı egzotik içeceklerin yanında lezzetli ve farklı atıştırmalıklar ile Tay mutfağını bu tezgahlarda da deneyimleyin.

Filleri besleyin

Dost canlısı bu iri gövdelerin doğal yaşamlarında insanlar ve birbirleri ile olan iletişimlerini gözlemlemek ve onları beslemek sizlere farklı ve heyecanlı bir tecrübe sunmaktadır.

Eski şehirdeki sokak pazarında yürüyüşe çıkın

Karanlık çöktükçe oldukça renkli ışıklara bürünen barları, restaurantları , butikleri , küçük dükkanları ile Phuket’in eski şehrindeki sokak pazarında el yapımı hediyelikler, giysiler , eşsiz sanat eserleri tezgahlarda yerlerini alır. Her zevke uygun ürünler için akşam pazarında yürüyüşe çıkın.

Muay Thai dersi alın

Taylandlıların tutkunu olduğu , maçlarını coşku ile izledikleri yerel sporları olan Muay Thai yani Tay boksu dersi alın. Eğiticileri size sabırla öğretiyor ve Phuket tatil anılarınızda farklı bir tecrübe olarak yerini alıyor.

Romantik bir akşam yemeği yiyin

Kata Rocks Resortta kayalıkların üzerinde, doyumsuz manzara eşliğinde mum ışığında romantik bir akşam yemeği yiyin. Rocks'da Yemek, özel günler veya özel bir sebep olmaksızın kendinizi şımartmak için unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Phuket Turlarımız İçin Tıklayın

@egzotiktatil

 

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73