08.10.2015 Perşembe |

Phuket’te Gece Hayatı

İsterseniz 65 yaşında Phuket’e Uzakdoğu Tayland kültürünü öğrenmeye gelin, isterseniz Phuket’te balayı için bulunun emin olun herkes için gece boyunca güzel vakit geçireceği bir yer var Phuket’te.

Phuket turlarımız ile Phuket’e giden egzotik misafirlerimiz, bu gün size gittiğiniz Phuket turunda gündüz geçirdiğiniz harika saatlerden sonra Phuket’te gece hayatında neler yapabileceğinizi anlatacağız. İsterseniz 65 yaşında Phuket’e Uzakdoğu Tayland kültürünü öğrenmeye gelin, isterseniz Phuket’te balayı için bulunun emin olun herkes için gece boyunca güzel vakit geçireceği bir yer var Phuket’te. Aslında yazımızın başlığı belkide Phuket’te her yaşa uygun gece hayatı olabilirdi. :)

 

Eğer bar disco gibi yerler sizi çekmiyor ise Phuket’te gece ne yapabilirsiniz? Hatta biz kadın arkadaşlarımız hep beraber geldik nasıl eğlenelim ki gece diyorsanız. İşte size cevapları: Phuket dünyanın en mükemmel Showlarının hatta Brodway Showlarından bile güzel Showların olduğu bir yerdir. Simone Cabaret, Siam Niramit ve Fantasea Show şimdiye kadar izlediğiniz bütün Showları size unutturacak profesyonellikte hazırlanmış Phuket için artık oraya özgü bir özellik haline gelen Showlardır. Peki biz Phuket turuna katıldık ama Thai Box’u izlemeden mi gideceğiz derseniz, evet evet kesinlikle izlemeden gitmeyin deriz ve adreslerini veririz. Phuket’te 2 tane canlı Thai Boksu izleyeceğiniz mekan var. İkiside Patong’da, ilki Soi Sai Namyen (Her Pazartesi ve Perşembe) diğeri Bangla Boxing Stadium ( Her Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri)

 

Şimdi gelelim biz canlı müzik severiz, rock müzikten hoşlanırız gidip gece klüplerinde ne yapalım diyenlere, işte size cevabımız: Hard Rock Cafe Phuket, Rock City, Molly Malone’s Irısh Pub ve Banana Bar tamda size göre, canlı müzik çalınıyor sadece Banana barda popüler müzikler çalıyor, diğerlerinde Rock müzik dinleyebilirsiniz.

 

Çocuklarınızla geldiniz ve dışarı çıkmışken güzel vakit geçirmek istiyorsunuz geç de dönebilmek istiyorsunuz, o halde sizi DİNO Park Mini Golf Phuket’e yolluyoruz, öncelikle 18 delik mini golf alanı var, çocuklarınız için çok güzel vakit geçirebileceği Dinozorlarla dolu bir park ve sizde burada yemek yerken eşinizle baş başa vakit geçirebilirsiniz.

 

Ben reggie müzik severim Bob Marley dinlemeye, kafamı dağıtmaya, özgür olmaya geldim buraya diyorsanız, sizi gece Kata After Beach, Small Viewpoint ve Baan Chom adlı mekanlara yolluyoruz, bütün gece mehtaba karşı Bob Marley dinleyebilirsiniz.

 

Eğer Phuket turuna katılmışım bütün sene bunun hayalini kurdum ben Phuket’in gece hayatında kendimi unutacağım diyorsanız gece klüpleri tavsiye kısmımıza hoşgeldiniz: öncelikle Patong’da konaklamanız önemli, gece hayatı genelde Patong’da ve Bangla caddesinde. Eğer Phuket’in en büyük gece kulüplerini soruyorsanız Famuos, Seduction, The Factory ve Beach Road’s Banana. Buralar ünlü DJ’lerin çaldığı güzel mekanlardır.

 

Şimdiden Phuket’te gece hayatınızın harika geçmesini diler, iyi tatilller dileriz.

 Phuket Turlarımız İçin Tıklayınız. 

@egzotiktatil

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73