29.05.2013 Çarşamba |

Phuket’e Phi Phi Adasını Görmemek Olmaz !

Phuket’e gitmişken Phi Phi Adasını görmemek olmaz !Phi Phi adasına Phuket’ten sürat tekneleriyle yaklaşık 1 saat süren bir yolculuk sonrasında ulaşabilirsiniz.

Leonardo Di Caprio’nun The Beach filmi ile biraz daha ünlenen bu ada Phuket’e giden tüm turistlerin uğrak noktası olmuştur. Yolculuğunuzun sırasında Phi Phi adasına gelmeden önce kısa bir mola verip rengarenk balıkları besleyip, onlarla beraber yüzebileceğiniz keyifli anlardan sonra sürat teknesi ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Diğer molamızda ise maymun adasında maymunları besleyip, Maya koyunun nefes kesici güzellikte volkanik dağlarının arasından bembeyaz kumsallarında deniz, kum, güneş molasından sonra Phi Phi adasına varıyoruz. Phi Phi adasında, Turkuaz rengi denizi, bembeyaz kumsalları, okyanusun kenarından göğe doğru yükselen dağları, rengarenk kurdeleler ile süslenmiş yerel sallarıyla benzersiz bir ambiyans sizi karşılıyor.

Adada tüm gün keyifle güneşlenip, kumsalın üzerine kurulmuş restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Adanın etrafında ise tekne ile gidebileceğiz Long Beach ve Laem Thong gibi çeşitli plajlar bulunuyor. Bu plajlarda denize girebilir, dalış ve şnorkel gibi aktivitelerde yapabilirsiniz. Phuket’te konaklayan misafirlerimiz günü birlik olarak Phi Phi adası turlarını katılıp yer yüzünüz bu cennet köşesini keşfedebilir. Ayrıca Phi Phi adasında konaklama yapmak isteyen misafirlerimiz için ise birbirinden şık otel alternatifleri mevcuttur. Phuket turunuzu planlarken Phi Phi adasında konaklamak istediğinizi belirtirseniz, rezervasyonlarınızı hemen planlayabiliriz.   Tüm Phuket turlarını listele >  Phuket turlarımızdan birine katılmak ve Phi Phi adasını görmek için EGZOTİK TATİL ekibiyle iletişim kurabilirsiniz.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73