22.07.2015 Çarşamba |

Phuket Adasını Keşfedelim

Phuket adası Tayland’ın en ünlü ve en fazla turist çeken adasıdır. Ünlü derken dünyaca ünlü Lost dizisinin, James Bond ve The Beach filminin çekildiği yerleri burada görmeniz mümkün, ada gerçekten ünlü. En fazla turist çeken yeri Patong plajıdır. Phuket’te uluslararası bir havaalanı olduğu, Türkiye’den direk uçuş ile gidilmese de sadece 1 aktarma ile Phuket’e ulaşmanız mümkün.

Phuket adası Tayland’ın en ünlü ve en fazla turist çeken adasıdır. Ünlü derken dünyaca ünlü Lost dizisinin, James Bond ve The Beach filminin çekildiği yerleri burada görmeniz mümkün, ada gerçekten ünlü. En fazla turist çeken yeri Patong plajıdır. Phuket’te uluslararası bir havaalanı olduğu, Türkiye’den direk uçuş ile gidilmese de sadece 1 aktarma ile Phuket’e ulaşmanız mümkün. Aslında bütün sene sıcak olan Phuket’te misafirlerimizce adanın en güzel tarafı burada kış iken orada yaz olmasıdır. Phuket adası turumuza ocak ayında katılan bir misafirimiz geldiğinde bronzlaşmış olarak dönmektedir. Ayrıca Phuket’te pazarlık yapmayı unutmayın. Phuket’te gece hayatı için Patong’da bulunan Seduction Club’a göz atmanızı tavsiye ederiz. Phuket’e balayına giden misafirlerimiz hayatlarının en güzel deneyimlerini burada yaşadılar, sizlerde Phuket adası turlarımız ile bu cennet adaya gidebilirsiniz.

Ne Yapılır? Phi Phi adası Maya plajını görmelisiniz ve James Bond adası ziyaret edilmelidir. Gitmişken Simon Cabaret Show görülmeli ve kesinlikle Fantasea Show izlenmelidir. Tuk Tuk’lara binmeden dönmeli hayal bile etmeyin. Thai Box’u izleyin. Wat Chalong, Big Budha ve Old Phuket town görülmelidir. Fil safari, şnorkel, dalış, sörf ve diğer deniz aktiviteleri yapabileceklerinizin sadece birkaçı.

Nerede Yenir? Phuket’te otelde yemek yiyebilirsiniz, deniz mahsülleri ağırlıklıdır. Patong’da La Versace ve Sam’s steak and grill restorandan çok memnun kalacaksınız.

Nerede Kalınır? Merkezde kalıp her yere yakın olmak isteyen misafirlemiz Patong’da kalmalıdır. Sakin, lüks ve deniz-kum-güneş üçlüsünün tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz Karon, Kamala, Kata veya Surin Beach’de kalabilir.

Phuket Turlarımız İçin Tıklayınız. 

Phuket ile ilgili sormak istediğiniz her konuda seyahat danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73