13.11.2012 Salı |

Maldivlere Nasıl Gidilir? Vize Var mı?

Rüya gibi bir tatil düşleyenlerin ilk tercihi ve balayı için ilk yurtdışı seçenekleri arasında yeralan Maldivler ulaşım açısından da oldukça avantajlı.

Maldivlere Nasıl Gidilir? Maldivlere Hangi Havayolu Şirketleri Uçar?
Maldivlere aktarmalı seferler veya Türk Havayollarının direkt seferleri ile ulaşmak mümkün. Türkiye'den yapılacak aktarmalaı seferlerde Dubai, Doha ve Abu Dhabi havaalanlarından yapılacak aktarmalarla Maldivlere uçmak mümkün. Ayrıca Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile Maldivlere direk uçuşlar mevcuttur.

Maldivlere Ne Kadar Sürede Gidilir? Uçak yolculuğu ne kadar sürer?
Türkiyeden ilk aktarma noktasına kadar yapacağınız uçuş yaklaşık olarak 4-5 saat sürerken, aktarma noktasından Maldivlerin başkenti Male'de bulunan havaalanına uçak yolculuğu da yaklaşık olarak 4-5 saat sürerek toplamda 8-9 saat bir uçak yolculu ile Maldivlere ulaşmak mümkün olabiliyor.

Maldivlere Vize Var mı?
Maldiv Adaları 30 günden az kalacak Türk Pasaportlular için vize istememektedir. Adaya geldiğinizde Male Havaalanında yapılan polis kontrolü sırasında otel rezervasyonunuz, dönüş bilgilerinize bakılarak işlemler gerçekleştiriliyor. Maldvilere EgzotikTatil ile yapacağınız yolculuklarınızda bu evraklarınız acentemiz tarafından sağlanacaktır.

Maldivlerde Otele Ulaşım Nasıl Sağlanır?
Maldivlerde Havaalanından otele nasıl gidilir?

Maldivler Havaalanı ile rezervasyon yaptığınız otelin arası 6km ile 150km arasında değişebilir. Bu uzaklık gözönüne alınarak otelinize deniz uçağı yada sürat tekneleriyle ulaşmanız mümkündür. EgzotikTatil.com ile katılacağınız bir Maldivler turunda acentamız sizler için tüm bu detayları organize edecek ve otelinize büyük bir konfor içinde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Tüm Maldivler turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73