10.05.2016 Salı |

Maldivlerde Havuzlu Su Üzeri Bungalowlar

Maldivlerde balayına gitmeye veya Maldivlerde bir tatil yapmaya karar verdiniz, öncelikle netleştirmeniz gereken en önemli detay, adada kumsalın üzerinde olan Bungalow tarzı odalarda mı kalmak istersiniz, yoksa su üzerinde ki bungalow odalarda mı?

Her zaman Maldivler fotoğraflarında gördüğümüz suyun üzerindeki odalarda kalmak isterseniz (ki çoğumuzun hayalidir) burada karar vermeniz gereken bir şey daha olacaktır, bu da odanızda havuz olsun mu olmasın mı? Zaten okyanusun üzerinde odam ne gerek var diyorsanız da haklısınız ama bir de sadece eşiniz ve sizin kullanacağı okyanusun üzerindeki odanızda olan bir havuza da girmek gerçekten farklı olacaktır. Maldivlerde lüksün sınırı yok diyebiliriz, bu tatile ne kadar bütçe ayırmak istediğinizi bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasını bize bırakabilirsiniz, emin olun bütçenize en uygun ve en güzel oteli bulmak bizim işimiz. Bu yazımızda size havuzlu su üzeri villa odaları olan bazı otelleri tanıtmak isteriz. Umarım beğenirsiniz.  

1) Constance Halaveli  Resort

  57 tane su üzeri villası bulunan bu resort’te bütün su üzeri villalarda size özel havuzunuzu bulacaksınız. Bu otelde ve bu odalarda kalmanın ayrıcalık olduğunu gitmeden kelimeler ile ifade etmek yanlış olacaktır.

2) Anantara Kihavah Villas

   42 tane havuzlu su üzeri villası olan bu resort, Maldivlerin en lüks resortlerinden biridir, 24 saat size özel servis verecek birinin olduğu bu resort’te harika vakit geçireceksiniz.    

3) Huvafen Fushi Maldives

   Sadece 26 tane su üzeri havuzlu villası olan bu otel toplam 43 odası ile küçük, küçük olduğu kadar pahalı ve özel bir tesistir.    

4) Irufushi Beach & Spa Resort

   80 tane su üzeri villası bulunan Irufushi Resort’te Infinity Water Villa kategorisi havuzlu su üzeri villadır. Fiyat alırken bu oda tipini de sormayı unutmayın.    

5) Velassaru Resort

   46 tane su üzeri bungalowu olan Velassaru’da 21 tane su üzeri odasının havuzlu olduğunu göreceksiniz.    

6) Taj Exotica Resort

   55 tane su üzeri villası bulunan küçük ama özel bir tesis, özellikle Male Havalimanına yakın olması otele ulaşımınızın kolaylığı açısından keyifli olacaktır.    

7) Per Aquum Aquum Niyama Resort

   42 tane su üzeri havuzlu villası olan bu lüks resortte unutulmaz bir tatil geçireceksiniz.    

8) Four Seasons Landaa Giraavaru

   40 tane su üzeri villası olan bu lüks otelde 10 tane odasında havuzlu su üzeri villa seçeneğiniz olacaktır. 1 gece bile olsa bu odalardan birinde kalmanızı öneririz.    

9) Lilly Beach Resort & Spa

   

56 tane su üzeri villası bulunan bu resort’ün en güzel özelliklerinden biri herşey dahil sistemde olması. Odanızda size özel havuzunuzda harika bir tatil geçireceksiniz.

   

10) Vilu Reef Resort

 

  41 tane su üzeri villası olan bu resortte 6 tane su üzeri havuzlu oda bulunmakta ve otelin seveceğinizi düşündüğümüz en güzel özelliği, havuzlu olup en uygun ücretli otel olmasıdır.
     

Maldivler Otelleri İncelemek  için Tıklayınız. 
 

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73