30.07.2013 Salı |

Maldivler Balayı Turu

Hangi mevsimde evleneceğiniz, daha önce gittiğiniz seyahatler, tavsiye edilen balayı mekanları… hepsini bir kenara bırakmanızı ve yılın 12 ayı boyunca gidebileceğiniz Maldivler Balayı Turu için plan yapmaya ne dersiniz? Neden mi? Diye soracak olursanız;
 

 

Çünkü Maldivlerde Balayı Turu yapacaksanız hangi ayda evlenirseniz evlenin sizi sıcak bir hava ve muhteşem bir deniz bekliyor, Daha önce tatil yaptığınız yerlerden yola çıkarak, kafanızda kendi Maldivinizi yaratmayın deriz. Maldivlerde dünya üzerinde eşi benzeri olmayan ve fotoğraflarından daha etkileyici görsel bir şölen bekliyor. Tavsiyeler elbette değerlidir ama herkesin beğeni nedenleri farklıdır. Bizler bu güne kadar yüzlerce balayı çiftimizden edindiğimiz fikre göre, tavsiye edilen balayı alternatifleri arasında çiftlere hem doğal ortamı, hem de otellerin konsepti açısından en ideal gelen yerlerin başında Maldivler olduğunu söylebiliriz.

 

 

Tüm Maldivler turlarını listele >

Maldivlerde Balayı yapmak artık herkes için ulaşılabilir bir hayal…

Dünyanın en romantik otellerinden birinde unutulmaz bir tatil yapmak artık hem çok kolay, hem de oldukça ekonomik. Türkiye’den üç farklı havayolu ile Maldivlere uçuşunuzu planlarken, birikmiş millerinizi kullanabilir veya Egzotik Tatil’in havayolları ile yaptığı özel anlaşmalı fiyatları ile satın alacağınız uçak biletleri ile balayı hayallerinizi en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Bu programlar kimi zaman Türk Havayolları ile Maldivlere direk uçuşlar sayesinde 4 gece 5 gün olarak gerçekleştirebilirsiniz, kimi zaman ise Emirates veya Qatar havayolları ile Maldivler Balayı Turu 4-5-6 gece yapabilir veya Maldivler tatilinizi Dubai ve Doha ile birleştirerek  biraz daha uzatabilirsiniz.

Egzotik Tatilin ekonomik, butik, kişiye özel Maldivler Balayı otellerinden biri eminiz ki tam size göredir. Maldivler tatilinizin oteli bizden, uçuşu sizden olsun isterseniz 540 euro’dan başlayan fiyatlarla unutulmaz bir Maldiv Balayı Tatili yapmanız mümkün.

Eğer sizde bu imkanlardan yararlanmak ve hemen balayınızı planlamak istiyorsanız Egzotik Tatil ekibi size eşlik etmekten memnuniyet duyacaktır.

Tüm Maldivler turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73