09.12.2013 Pazartesi |

Major Depresyona Egzotik Tatil Önerisi

Türkiye’de havalar soğumaya başladı. Televizyon kanallarında kalıplaşmış meteroloji terimi olan ‘’Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası’’ cümlesini duymaya başladık. Anlıyoruz artık Kış mevsimindeyiz.
 

Kış mevsiminde genel olarak insanlar evlerine kapanır. Seyahat etmeyi cok fazla düşünmezler  Güneş ışığının azalmasının, insan psikolojisi  üzerindeki negatif etkisi olduğunu iddia eden uzmanlara inat; yazın gelmesini, denizin kumun güneşin tadını çıkarmanın hayalini kurmak yerine kış ayında yazı yaşamaya ne dersiniz.

Egzotik Tatil her zamanki gibi yine sizleri düşündü ve sizin için tatil programlarını hazırladı bile. Size sadece en uygununu seçmek kaldı.

Major depresyonu bir kenara bırakın. Bizi arayın size uygun seyahat programlarını size sunalım. Alternatifler ilginizi çekmezse bunun için de çözümümüz mevcut. Kişiye özel turlarla siz nereye gitmek isterseniz  biz de sizi oraya göndeririz. Egzotik Tatil ekibi size benziyor ve  kalıplaşmış tatil programlarını sevmiyor. Farklılık yaratmak her zaman öncelikli ilkemiz.

Tayland’ın küçük cenneti  olan dünyanın keşfetmeye değer adası Koh Samui’ye  ne dersiniz. Sıcacık kumu masmavi denizi ve cana yakın insanlarıyla sizleri bekliyor. Uzakdoğunun üstün hizmet kalitesi sizi sizden alacak garanti veriyoruz.

Ben artık denize kuma güneşe doydum, Sıcak ülkeleri severim ama bunun yanında ben bir maceraperestim, risk, tehlike adrenalin benim adım… Serüven yazmak ise benim işim diyorsanız, o zaman ne duruyorsunuz; sizler için muhteşem bir safari programı hazırlayalım. ‘’Big 5’’ sizleri  kendi memleketlerinde görmek ve ağırlamak  için sabırsızlanıyorJ

Ben biraz doyumsuzum Avrupa’nın tüm ülkelerini sokak sokak bilirim. Çok gezerim 5 günlük bilindik turlar bana göre değil, ben bir çıkarım yola eşimle, Avrupa, Afrika, Amerika her yeri görüp gelmek isterim mi diyorsunuz…. Tamam sizin için Egzotik Tatil hemen çalışmaya başlar. önce Sizi Singapur’a götürür. Orada sizi en iyi otellerde ağırlar. Biraz deniz kum güneş yapıp Phuket’te yada Bali’de dinlendikten sonra, Dünyanın en uzun uçuşunu yaptırıp Singapur’dan New Yorka’a uçurur  en iyi otelleri sizin için araştırır bulur. Transferlerde çiçeklerle karşılanırsınız kendinizi star gibi hissederseniz çünkü yolcular Egzotik Tatil’in her zaman süper starıdırJ Egzotik Tatil seyahat danışmanı bununlada yetinmez yolcum biraz daha gezsin tatilin keyfini çıkarsın diye düşünür. Sizi Newyork’dan-Miami’ye uçurur ardından Şahane limana transferiniz gerçekleşir ve dünyanın en şık en gösterişli en konforlu gemileri ile  kendinizi Karayipler&Bahamalarda bulabilirsiniz.

Egzotik Tatil siz isterseniz dünyayı sizin ayaklarınıza serer. Egzotik Tatil sizi ‘’Dünya Ne Kadar Küçük’’ deyimine yılların deneyimi ile inandırır. Egzotik Tatil ile Dünyayı keşfedin rahat edin. Kış Ayının majör depresyonu hiç birimize uğramasın Güneşsiz Kalmayın….

Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73