21.05.2013 Salı |

Madeira Turu Hakkında Bilgi

Madeira adası insanların çok fazla ismini duymadığı, Portekiz’in 1000 km uzaklığında güzel bir tatil geçireceğiniz ada. Ilıman iklimi, dağları, denizi, şelaleleri, bitki örtüsü, botanik bahçeleri ile keyifli bir tatilin yeni adresi olarak ün kazanıyor.

Madeira adası, hem tarihi dokusu hem de kültürel zenginlikleri ile sizleri ağırlamayı bekliyor. Atlantik okyanusunun kuzeyinde konumlanan ada Gulf Stream akıntıları sayesinde yıl boyunca ılıman iklimini koruyabiliyor.

Yeşil ve mavi renginin size huzur vereceği, Tamamen doğa ile baş başa kalabileceğiniz Madeira adasında hem deniz kum güneş tatili yapabilir, hem de kültürel turlara katılabilirsiniz.

Dağlık olan coğrafi konumundan dolayı doğa yürüyüşü için çok elverişlidir. Ekstra turlar düzenlenmektedir.

Espada balığı dünyada sadece bu bölgeye özgüdür. Aynı zamanda Madeira adasının şarapları ünlüdür. Mutlaka tadına bakın.

Türk Hava Yolları’nın uçuşu ile ilk önce Portekiz’in başkenti olan Lizbon’a uçuşunuz gerçekleşecek daha sonra Lizbon iç hatlar terminalinden Top Air ile cennet adaya varış.

Adanın merkezi Funchal burada daha çok restoranlar cafeler konumlanmış. Tam bir tatil köyü havasında. Size önerim, ada merkezi yerine daha çok deniz kıyısındaki yeşilliklerin arasındaki kırsal bölgelerde ki otelleri tercih etmeniz.

Siz de uzun bir tatil planlıyamıyorsanız, 3 veya 4 gecelik bir seyahat programı arayışı içindeyseniz. Madeira adasını değerlendirebilirsiniz. Madeira turu hakkında bilgi edinmek ve rezervasyon yaptırmak için Egzotik Tatili seçin rahat edin…   Tüm Madeira turlarını listele >
 Egzotik Tatil Her Renk Tatil….

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73