07.03.2013 Perşembe |

Langkawi’de neler yapılır?

Mat Cincang, Langkawi’nin ikinci en yüksek zirvesidir. Langkawi’den teleferik ile geçilir. Yaklaşık 600 metre yükseklikle teleferik ilk durağına varır.
 

1-Cable Car & Skybridge

Mat Cincang, Langkawi’nin ikinci en yüksek zirvesidir. Langkawi’den teleferik ile geçilir. Yaklaşık 600 metre yükseklikle teleferik ilk durağına varır. İsterseniz burada inebilir, daha yükseğe çıkan diğer bir teleferiğe binebilme imkanı vardır.

2-Dataran Lang

Kuah körfezinin güzel manzalarına şahit olacabileceğiniz Dataran Lang’e feribot ile gitmeniz mümkün. Tatilinizin en güzel fotoğraflarını burada çekeceksiniz. Güzel minyatür çeşmeler, teraslar ve köprüler vardır.

3-Lagenda Langkawi Dalam Taman

Kuah iskelesi yanında bulunan Langkawi Dalam Taman folklorik temalı bir parktır.

4-Langkawi Bird Paradise & Wildlife Park

Langkawi Kuş Cenneti beş dönümlük bir park’tır. Kanarya, Baykuş, Kartal, Flamingo gibi pek çok egzotik kuşun yer aldığı park’ı gezmek oldukça keyiflidir. Langkawi kuş cenneti Asya’da yer alan ilk tam kapalı parktır.

5-Sungai Kilim Nature Park

Langkawi’nin kuzeydoğu ucunda yer alan, Sungai Kilim Tabiat parkı görülmeye değerdir. Olağan üstü manzaralarla yapacağınız bir nehir yolculuğu ardından gördüklerinizden çok etkileneceksiniz.

6-Sunset Dinner Cruise

Bu tur öğleden sonra başlar. Awana Porto Malai iskelesinde başlayan gezimiz sırasında Andaman Denizinde unutulmaz bir akşam yemeği eşliğinde romantik anlar vaad ediliyor.

7-Underwater World

Yaklaşık altı dönüme yayılmış olan Underwater World Langkawi adasının en turistik yerlerinden biridir. Zon vergisiz alışveriş merkezinin yanında yer alan bu akvaryum Köpekbalıkları, dev vatozlar, yeşil kaplumbağalara ev sahipliği yapan bir akvaryumdur.

8-Tanjung Rhu

Denize girmek için çok güzel bir seçim, mutlaka gitmelisiniz.

9-Telaga Tujuh Waterfalls

Tırmanmaya kesinlikle değer bir zirve… Yolda yürürken maymunlara dikkat etmekte fayda var.

10-Samudra Duty Free

Vergisiz alışveriş yapabileceğiniz çok güzel mağazaların yer aldığı bir yerdir.

Tüm Langkawi turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73