28.07.2013 Pazar |

Kurban Bayramı Yurtdışı Turları

Bu yıl Kurban Bayramı 15-16-17-18 Ekim tarihleri arasında, 14 Ekim Pazartesi günü Arife günüdür. Kurban bayramı yurtdışı turları uzun turlar 12-13-14 Ekim çıkışlıdır, daha kısa programlar ise 15 Ekim çıkışlıdır.
 

Peki ya seçenekler neler mi? Ekim ayında Avrupa şehirlerinde hava hala güzel olacaktır. Yazın sıcak günleri henüz sona ermeye başlamış olacak ve uzun yürüyüşler yaparak Avrupa şehirlerini keşif etmek çok keyifli bir hal alacaktır. İtalya’nın güzel şehirlerden Roma, Floransa, Venedik’e gidebilir, hem tarih kokan sokakları arasında gezinti yapabilir, güzel restaurant’larında tadına doyulmaz İtalyan pizzaları, makarnaları yiyebilirsiniz. Yorgunluğunuzu atmak için sokak kafelerinde güzel bir cappuccino içerek, lokal hayati gözlemleyebilirsiniz.

Amsterdam’da kısa bir gezi yapmak isteyenler için çok güzel bir seçenek olacaktır. Amsterdam’ı gezmenin en güzel tarafı, bir bisiklet kiralayarak küçük şehri turlamaktır.

Orta Avrupa şehirlerinden Prag, Viyana, Budapeşte’ye gitmek için kesinlikle yılın en güzel zamanı Mayıs ve Ekim aylarıdır.. Bakalım bu üçlüden en çok hangisini seveceksiniz? Ortaçağ şehrini andıran romantik şehir Prag’ı mı? Sanat ve kültürü içinde barındıran Viyana’ya mı? Yada Doğunun Paris’i dediğimiz Budapeşte’ye mi?

Paris demişken, Paris’te kurban bayramı yurdışı turları arasında en popüler olanlar arasında.. Paris o kadar eşsiz bir şehir ki… ne kadar çok giderseniz gidin, yine bir yolunu bulunu bulup gitmek istiyorsunuz.. Sacre Coeur, Opera Meydanı, Champs Elysees, Saint Martin, Disneyland… günlerce gezseniz, Paris gezinizde hep birşeyler eksik kalır…

Kurban bayramı yurtdışı turları için tıklayın.

Fransa’nın bir de güney sahilleri var elbette… Nice-Cannes-Monaco üçlüsü, gittiğinize hiç pişman olmayacağınız bir tur olacaktır. Şehirlerin arasındaki mesafeler oldukça yakındır.

Yaz tatilinizin hemen ardından belki de Baltık Şehirlerine gitmek isteyeceksiniz.. Finlandiya’nın başkenti huzurlu kent Helsinki, Letonya’nın başkenti Riga,  Estonya’nın başkenti deniz kıyısındaki orta çağ şehri Talinn… Baltıklar gezi dönüşünüzde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz..

Koskoca bir yılı bitirmeden daha uzun bir seyahat etmek isteyenler ise deniz aşırı destinasyonları tercih edebilirler.. Bangkok-Pattaya-Singapur turları, Phuket turları, Maldivler turları, Sri Lanka turları güzel seçenekler arasındadır.

Kurban bayramı yurtdışı turları rezervasyonlarınızı yaptırmak için geç kalmamanızı öneririz.

Sevdikleriniz ile hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Kurban bayramı yurtdışı turları için tıklayın.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73