11.09.2013 Çarşamba |

Kurban Bayramı Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu Adaları eğlence, deniz, ve egzotik otelleri ile kusursuz hizmet vermektedir. Phuket Adası, Koh Samui Adası, ya da Bali adası her birinin farklı tatil konseptleri vardır.
 

Kurban Bayramı’nı bu egzotik adalardan birinde geçirmeye ne dersiniz. Uzun bir tatil periyodu olan Kurban bayramında  hem dinlenin hem eğlenin.

Phuket
Gece hayatında  doyasıya eğlenebilir  ve su altı dünyasını keşfetme imkanı bulabilirsiniz. Otellerin şıklığı ve konforu sizi fazlasıyla şımartmaya yetecektir. Dünyaca ünlü olan Thai masajı ruhunuza ve bedeninize iyi gelecektir.  Kendinizi Uzakdoğu’nun gizemli atmosferine bırakmaya ne dersiniz.

Koh Samui Adası
Tayland’a bağlı bu küçük ada Uzakdoğu’nun saklı cenneti olarak adlandırabilir. Tablolarda görmeye alıştığımız manzararaya bu adada tanık olabilirsiniz. Akşam içkinizi kumsalın üzerinde kurulmuş küçük barlarda yudumlayabilir. Ay ışığı altında romantik yemekler yiyebilir,doyasıya dinlenebilirsiniz.

Bali Adası
Endonezya’ya bağlı olan Bali adası yeryüzünün cennetlerınden biridir. Asya’yı kültürü ve doğası ile keşfetmek isterseniz Bali adasından başlayabilirsiniz. Büyüleyici doğal yapısı ile Ubud bölgesinde geneksel masajlar yaptırabilir, Pirinç tarlaları arasında keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz. Mavi ile yeşil renginin muhteşem uyumu rengarenk tropik çiçekler sizi büyüleyecektir.

Kurban Bayramı Uzakdoğu Programlarımızı inceleyin ve rotanıza belirleyin. Servisi ve organizasyonu bize bırakın, Size sadece bavulunuzu hazırlamak kalsın >

Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73