11.05.2015 Pazartesi |

Koh Samui Anantara Lawana Oteli’ne Gitmek İçin 5 Sebep

Koh Samui ile ilgili yazımız sonrası Koh Samui’ye giden egzotik tatil ekibimiz oradaki favori otelimiz Anantara Lawana’nın genel müdürü sevgili Lars Kerfin ile kısa bir söyleşi yaptı.

Koh Samui ile ilgili yazımız sonrası Koh Samui’ye giden egzotik tatil ekibimiz oradaki favori otelimiz Anantara Lawana’nın genel müdürü sevgili Lars Kerfin ile kısa bir söyleşi yaptı. Siz sevgili egzotik tatil misafirleri için söyleşimizin Türkçesini yayınlıyoruz. Koh Samui’ye gidip ve Anantara Lawana otelinde kalmak isteyen misafirlerimiz ve balayı çiftlerimize yardımı olacağını düşünüyoruz. Lars’a kısaca Anantara Lawana’da kalmak için misafirlerimize 5 sebep söylemesini rica ettik. Aşağıda cevapları okuyabilirsiniz.
  1)Koh Samui Havaalanından kısa bir yolculuk sonrası Koh Samui’nin en güzel plajı Chanweng’deki Anantara Lawana Oteline varabiliyorsunuz. Otel’in sakin ve sessiz plajında denize girebilir yada hemen yanı başındaki bütün restaurantlara ve gece hayatına ulaşabilirsiniz. Otel konum olarak mükemmel.       2)2 sene üst üste Asya kıtasının en romantik oteli seçilen Anantara Lawana’da Tree Top restaurantta eşsiz ve romantik bir yemek yemeyi bütün çiftlerimize öneriyoruz.       3)Odalar 51 metrekare Deluxe Lawana odaları ve 160 metrekare Anantara Pool Villa’ya kadar değişiklik gösteriyor ve herkesin bütçesinin yetebileceği seçenekler içeriyor.       4)Adanın en iyi kahvaltısını okyanus manzarası eşliğinde burada yiyebilirsiniz.       5)Harika bir havuz, mükemmel bir plaj ve güneşlenmek için harika bir otel.     Anantara Lawana’ya ve Lars’a teşekkürlerimizi sunar, siz misafirlerimize şimdiden harika bir tatil geçirmenizi dileriz.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73