31.05.2013 Cuma |

Koh Samui Adasında Nerede Kalınır?

Tayland’ın popüler adası Koh Samui’de tatilinizi kusursuz bir şekilde geçirmek “otel” seçiminizi doğru yapmaktan geçiyor… Koh Samui’de oteller beş bölgede yer almaktadır..

Bunlar;

Chaweng; Chaweng adanın en uzun sahil şeridine sahiptir. Burada pek çok güzel restaurant, mağaza, bar ve gece klüpleri vardır. Chaweng bölgesi ve çevresi konaklamak için çok idealdir. Chaweng havaalanına araçla yaklaşık 15-20 dakika uzaklıktadır.

Bophut; Bophut, Koh Samui’nin en romantik yerleşim noktalarından biridir. Burada da pek çok şık restaurant ve alışveriş yapabileceğiniz küçük dükkanlar vardır. Keyifli gezintiler yapmanız için keyifli bir yer. Havaalanına yaklaşık 10 dakika mesafede, Chaweng’e ise en fazla 15- 20 dakika uzaklıktadır.

Bang Rak; Bang Rak Koh Samui’deki The Big Buddha’ya ev sahipliği yapmaktadır.

Lipa Noi; Lipa Noi bölgesi adanın batı kıyısında yer alır, kesinlikle turistik bir bölge değildir. Denizi oldukça sığdır ve sakinlik arayan aileler için uygundur. Chaweng bölgesine ortalama 50 dakika uzaklıktadır.

Plai Laem; Bu bölgedeki en üst düzey servisi alabileceğiniz, lüks otellerin yer aldığı bir bölgedir. Chaweng bölgesine ortalama 50 dakika uzaklıktadır.   Tüm Kohsamui turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73