23.06.2017 Cuma |

Kamboçya’nın En iyi Plajları

Dünyanın en inanılmaz tapınakları ve büyüleyici tarihine sahip olan Kamboçya’nın etkileyici plajları, kumsalları da vardır.

Otres Beach – Sihanoukville : Birkaç butik tatil köyü ve yerel halkın yazlıklarının bulunduğu Otres plajı yaklaşık 2 km uzunluğunda tertemiz deniz ve sessiz plaj arayanlar için idealdir.
Long Beach – Koh Rong Adası : 7 km uzunluğundaki Long Beach’in sakin ve sessiz suları, küçük balıkçı köyleri ve vahşi ormanları çok çekicidir. Işıltılı plaj partilerinin yanısıra zengin denizaltı yaşamını gözlemlemek için dalış yapabilir, ıssız koylarında yüzmek için kayıkla açılabilir, dağ bisikleti kiralayarak çevreyi keşfedebilirsiniz.
Long Beach – Koh Ta Kiev Adası : Bir kaçış noktası arıyorsanız sükunet içindeki bembeyaz kumsalı , turkuaz suları ve mükemmel doğa yürüyüşü parkuru ile Koh Ta Kiev adası idealdir.
Koh Pos Beach – Sihanoukville kıyıları : Sessiz plajları, dolambaçlı ormanı, ormandaki doğal yaşamı ile çevresinde bar ve tesis bulunmadığından oldukça bakir bir bölgedir.
Main Beach – Koh Tonsay Adası : Kep’ten tekne ile 25 dakikada kolayca ulaşılabilen Kamboçya adalarından biridir Koh Tonsay. Beyazın aksine sarı kumlu kumsalı , görkemli günbatımı, dinginlik veren dalga sesleri ile  palmiyeler altında uzandığınız hamağa birkaç metre mesafedeki tekneden deniz ürünleri servisi alabildiğiniz huzur ve sükunetin tek adresidir diyebiliriz.

Kamboçya Turları
 @egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73