29.08.2014 Cuma |

İspanya Gezisi

İspanya her mevsimde görülecek ve yapılacak bir şeyler bulabileceğiniz Avrupa’ya henüz gitmediyseniz gitmeye başlamanız gereken ilk ülkedir. Öncelikle Barcelona’dan başlamanızı tavsiye ederiz.

Barcelona’da emin olun herkes için görülecek biryer tadılacak bir tat gidilecek bir mekan vardır. Barcelona İspanya’nın rüya şehridir. Barcelona gezisi sonrası yapılacak en iyi şey birde Endülüs turu yapmaktır. Endülüs gezinizin içeriğinde elbette ki Sevilla, Granada, Cordoba, Malaga olacaktır. Endülüs gezisi hem tarihi yerler görmeniz hem de gece hayatı ve eğlence için görülmesi gereken yerlerdir. Burası da tamamsa şimdi sıra İspanya’nın en büyük ve başkenti olan şehir Madrid’e gitmektir. Madrid gezisi görülecek yerleri ve tipik İspanyol şehir hayatının görülmesi açısından mükemmeldir. İspanya tarihini ve gezilecek yerlerini gördükten sonra artık deniz, kum, güneş üçlüsünü görmek için ve dünyaca ünlü partilerin yapıldığı Avrupa’nın ünlü tatil adaları Ibiza, Formentera, Mallorca ve Menorca’ya gitme zamanıdır. Avrupa’da deniz kum güneş yapabileceğiniz cennet gibi bölgelerdir.

Egzotik Tatil seyahat danışmanları size seyahatinizi en ayrıntılı şekilde planlayacaktır. Size sadece bavulunuzu hazırlamak kalıcak.

Tüm İspanya turlarını listele >  Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73