19.05.2016 Perşembe |

İspanya’da Yüzmeye Ne Dersiniz?

İspanya Avrupa’da en sevdiğimiz ülkelerden biri, birçoğumuz kültürünü, tarihini ve yemeklerini görmeye gitmiş olabilir fakat eğer denize girmeye gitmediyseniz gitmenizi tavsiye ederiz. İspanya’da birçok güzel plaj var tabii ki fakat biz size en iyi 3 plajını tanıtmak istiyoruz.
 

Costa Brava

Plaj muhtemelen İspanya’nın en göz alıcı doğal yerlerinden biridir. Katalon bölgesinin kuzey sahilinde bulunur. Sahil şeridi boyunca yaklaşık 130 kilometre uzanan dağ sırası olduğu için, plajdaki harika kumsal rüzgâr ile bozulmuyor ve her zaman Costa Brava’da denize girmek için harika bir gün olmuş oluyor. Tatilinizin bir kısmını buraya ayırmanızı tavsiye ederiz.

Costa Dorada

Bu plaj İspanya’nın Akdeniz sahilinde bulunuyor ve Costa Dorada’nın Türkçesi altın sahil anlamına gelmekte. Bu plaja geldiğinizde neden altın sahil dendiğini kumlarının renginden anlayacaksınız. Kumlar güneşin altında aynı altın gibi parlıyor olacak. Bozulmamış sahil yerel halkında favorisi, denizin renginden de anlayacağınız gibi deniz gayet temiz. Ayrıca İspanya’nın tarih kokan kısmına da yakın olduğu için uğramadan gelmemek için bir sebebiniz kalmayacaktır.

Costa Blanca

Akdeniz kıyılarında olan bu sahil İspanya’nın golf oynanacak kadar lüks otellerinin yoğunlukla bulunduğu bir plajdır. Ocak ayında bile 10 derecenin altına düşmeyen bu güzel plaj genelde Avrupalılar tarafından 10 ay yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor. Beyaz kumlar, harika deniz sizi bu sahile itecektir. Araba kiralayarak da buraya kolayca ulaşabilirsiniz.

Şimdiden harika bir tatil dileriz.

Kişiye özel turunuzu oluşturmak için tıklayınız.     

@egzotiktatil

 

 

 

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73