22.05.2013 Çarşamba |

İş Kadınlarının Tatili Başlıyor

Son yıllarda ülkemizde çalışan kadınların sayısı hızla arttı. Kadınlar, karşılaştıkları pek çok soruna rağmen, başarılarıyla iş dünyasında zirveyi zorluyorlar. Son 25 yıl içinde iş dünyasının içindeki en büyük devrim kadınların çok yoğun bir biçimde iş yaşamına girmesidir.

BU SEFER EGZOTİK TATİL SİZİN İÇİN ÇALIŞIYOR !

Kadın… iş hayatında her zaman bakımlı olmalı, prezantabl olmalı, kendini ifade edebilmek için çok düşünmeli mesai yapmalı çalışmalı çalışmalı daha çok çalışmalı..

Günümüz iş kadınlarının bu yoğun tempodan kurtulup tatil yapmaya hakkı yok mu… Bence hemen yıllık izinlerinizi ayarlayın ve Rotanızı oluşturmak için Egzotik Tatil ile iletişime geçin…

Eşiniz ile Birlikte Romantik bir tatil planlıyorsanız, size Maldivler ya da Koh Samui adasını farklı otel konseptleriyle önerebiliriz.

Kız kıza keyifli bir tatil planlıyorsanız Phuket ve Bali adası tam size göre bol bol masaj yaptırıp dinlenebilir, Denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yada güzel bir Avrupa başkentinde çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz bir hafta sonu?   Tüm Uzakdoğu turlarını listele > Çocuklu aileler ya siz, Paris& Disneyland turu’na ne dersiniz. Çocuklarınızın hayalini süsleyen kahramanları yakından görebilir. Sizde Paris’in sokaklarında keyifli yürüyüşler yaparak dilenerek unutulmaz bir tatil geçirebiliriz.

Hepimizin tatile ihtiyacı vardır. Özellikle günümüzde yoğun çalışan kadınların. Bize kalırsa seyahat programı yapmanın tam zamanı, ya sizce?   Tüm Avrupa turlarını listele >
 Egzotik Tatil sizin için her şeyi düşündü, yıl boyunca tüm detaylarla ilgilenen iş kadınlarımız için şimdi düşünülme zamanı. Erken rezervasyon fırsatlarından yaralanabilmek ve seyahat planınızı oluşturmak için hemen bizi arayın!
Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73