26.07.2016 Salı |

Herşey Dahil Maldivler Turu

Maldivler ister romantik bir kaçamak ister balayı için herkesin hayal ettiği mükemmel bir tatil cennetidir. Sevdiğiniz insan ile beraber bu cenneti Maldiv adalarında yaşamak ve hiçbir pürüz olmadan dönmek eminim hepimizin isteyeceği bir şeydir.
 

İnternette bulunan birçok Maldiv adaları otellerinin ilanlarının kafanızı karıştırdığını anlayabiliyoruz. Fakat bütün bu karışıkları gidermek için size güzel bir yazı hazırladık.

Öncelikle Maldivler cennetine gitmişken ada otelinizde sürekli para ile uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bir su alırken bile belki de yanınızda cüzdan taşımanız gerekebilir ki Hint okyanusunun tadını çıkarırken bir yandan cüzdanınızı düşünmek hiç hoş olmayacaktır. Unutmayın Maldivlere kaygılanmaya değil rahatlamaya gidiyorsunuz. Bu sebeple bizim size en büyük tavsiyemiz, her şey dahil konseptteki bir Maldiv oteli tercih etmeniz. Maldivlerde herşey dahil konsepti otellerden bazılarını kategorize edip size sunmak istedik.

Ekonomik ücretli herşey dahil Maldiv otelleri: Thulhagiri Island Resort, Adaaran Otelleri, Sun Island Resort, Paradise Island Resort, Holiday Island Resort, Ellaidhoo By Cinnamon.

Orta düzeyli herşey dahil Maldiv otelleri: Olhuveli Beach Resort, Medhufushi Island Resort, Centara Ras Fushi, Velassaru Maldives.

Lüks Herşey Dahil Maldiv Otelleri: Lilly Beach Resort, LUX Maldives, Constance Moofushi, Constance Halaveli.

Teklif isterken Herşey Dahil Maldivler otellerinizi bütçenize uygun kategoride ki otellerden seçebilirsiniz. Herşey Dahil konsepti özellikle lüks otellerde turları bile kapsamaktadır. Emin olun gittiğinizde hayalinizden daha da güzel bir yer ile karşılaşacaksınız.

Maldivler turları için tıklayınız. 

@egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73