06.10.2016 Perşembe |

Her Mevsim İspanya

İspanya Turlarında İspanya gezilecek yerler bakımından çok zengin bir ülkedir. Görülecek yerlerin tamamını bir seferde gezmek zordur ve sayısız seyahat için sebebiniz olur. İspanyaya ne zaman gidilir gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız...

İspanya gezisine başlamak için ilk adresiniz Barselona’dır. Gaudi’nin eserleri ile sanat ve tarih, mimarisi, müzeleri, flamenkosu, alışveriş imkanları ile Barselona’da herkes için yapılacak bir şey var.

Şehir olarak, eğlence olarak Granada İspanya’da özel bir yere sahiptir.İspanya’nın güney kesiminde  Endülüs Bölgesindedir. Uzun yıllar Arapların yaşadığı bu güzel şehirde Endülüs izlerini hemen hemen her yerde görmeniz mümkündür  Al Hambra Sarayı ile İspanya’nın diğer şehirlerinden çok farklı bir tarzı vardır Granada’nın. Granada ve Endülüs turu için en ideal zaman bahar aylarıdır.

Endülüs turu için bir başka durak ise muazzam Katedrali, dar sokakları, tarihi dokusu ve Flamenkosuyla Sevilla dır. Mesafe olarak Sevillaya çok yakın yine Arap esintileri taşıyan, tarihi ile Cordoba Endülüs turunda gezilmesi gereken bir diğer şehridir İspanya’nın.

İspanya’nın en büyük şehri ve başkenti Madrid şehir hayatı ve tarzı ile klasik bir İspanyol havasını size hissettirecektir. Caddeleri, meydanları, kiliseleri ve müzeleri ile görülmeye değer bir şehirdir Madrid.

İspanya’da yaz tatili planınız var ise Barselona’dan sadece 35 dakikalık uçuş ile Balear Adalarından İbiza, Mallorca ve Menorca’ya gitmenizi öneriyoruz. Ibiza muhteşem plajları, hareketli gece hayatıyla hiç bitmeyen eğlencesi ile Balear adalarında listenin en başındadır. Ibiza turunuzda Ibiza’nın kardeş adası olarakta bilinen Formentera’yı günübirlik bir tur ile görmenizi tavsiye ederiz. Menorca adası size tropikal adadaymışsınız hissi veren plajları ile Mallorca adası ise plajlarının yanısıra doğal güzellikleri ile büyüleyicidir.

İspanya turunda gezilecek ve görülecek yerler saymakla bitmez.

İspanya Turları için tıklayınız


@egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73